CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Google Pixel 3a XL

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

O designe svojho obalu rozhodujete sami: Google Pixel 3A XL

Nenechajte už za seba rozhodovať iných - ani čo sa týka obalov na mobilné telefóny. Buďte vlastným pánom a zvoľte si presne taký motív, ktorý vám bude najviac vyhovovať. V našom editore je vytváranie vlastných obalov jednoduché a naviac vás bude baviť. Vyberte si z knižkových, silikónových či flipových puzdier a začnite tvoriť podľa vlastnej fantázie.  Nezabúdajte však na to, že vaša grafiku musí mať minimálne 640x480 pixelov.  

Originálne puzdrá 100% šité na mieru

Kryt na telefón, ktorý si u nás objednáte, bude perfektne sedieť na váš Google Pixel 3A XL nielen štýlom, ale aj s ohľadom na všetky detaily - precízne výrezy na konektory a fotoaparát, potiahnutie tlačidiel, orámovanie displeja. Puzdrá na mobil sú odolné voči škrabancom ale aj nárazom z vyššej výšky, vlhkosti či mastným odtlačkom prstov. Kvalitný obal presne šitý na mieru naviac nemusí slúžiť len ako perfektný doplnok pre vás, ale aj ako originálny darček pre vašich blízkych.

Fotomaniaci si s Google Pixel 3A XL prídu na svoje

Milujete fotenie a vášmu objektívu len málokedy niečo unikne? Tak potom bude pre vás smartfón Google Pixel 3A XL ako stvorený! Disponuje totiž najlepším 12 Mpx fotoaparátom vo svojej triede a operuje s čistým Androidom Pie. Ten samozrejme poskytuje pravidelné aktualizácie tak, aby bolo vaše zariadenie pripravené podávať neustále skvelé výkony bez sekania aj pri intenzívnejšom zaťažení. A jeho obrazovka! Výrazný a prepracovaný P-OLED displej s veľkosťou 5,6 palcov zobrazuje žiarivé farby v peknom rozlíšení. Ak mobil držíte v ruke takmer neustále, zamilujete si hlavne dlhú výdrž jeho batérie a možnosť rýchleho nabíjania. Mobil od spoľahlivého a rokmi overeného výrobcu je dostupný nielen v čiernom, ale aj v bielom prevedení a za jeho prijateľnú cenu sa ho oplatí zakúpiť. Doplnený o ochranné príslušenstvo vám vydrží celé roky.