CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Google Pixel 3a

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Darujte tento rok výnimočný kryt na mobil – Pixel 3A

Vymýšľate každý rok tie isté darčeky a neviete prísť na nič originálne, čo by ste darovali svojim blízkym? Máme pre vás jedinečný tip: puzdro na telefón, ktoré nemá nikto iný na svete. Vytvorte pre vašu rodinu a priateľov obal s originálnym motívom. Na kryt telefónu môžete dať čokoľvek. Od fotografie cez motivačné mottá alebo básne až po obľúbený vzor či hudobnú skupinu. Buďte kreatívni a venujte konečne darček, ktorý nebude zapadať prachom v poličke, ale nový majiteľ ho bude hrdo každodenne nosiť na telefóne. 

Vytvoriť vlastný motív na obal je naozaj jednoduché

Samozrejme, originálny obal môžete dopriať nielen svojim blízkym, ale aj sami sebe. Všetky vaše grafické návrhy tlačíme na obaly podľa vášho výberu. Ako podklad používame bielu farbu, aby vaše motívy čo najlepšie vynikli. Okraje krytov ostávajú vždy transparentné a zadná strana obsahuje vaše originálne potlače. Jediné, na čo si musíte dávať pozor je, aby mala grafika veľkosť minimálne 640x480 pixelov.  Obaly zapasujú na konkrétny typ obalu nielen svojimi rozmermi, ale aj detailnými výrezmi na konektory, fotoaparát či prekrytím všetkých tlačidiel. Naviac váš telefón efektívne ochraňujú pred nečistotami, poškodením, vlhkosťou aj mastnými odtlačkami prstov. Užívajte si výnimočnosť a doprajte sebe aj svojim blízkym to najlepšie.

Google Pixel 3A ako „parťák“ vhodný na každý deň

Cena telefónu strednej triedy je len jednou z mnohých výhod, ktoré vám kúpa malého zázraku menom Google Pixel 3A prinesie. Okrem nej sa môžete tešiť aj na prepracované zábery pri akýchkoľvek podmienkach. Ďalej tiež na 5,6 palcový žiarivý OLED displej. Dlhú výdrž batérie. A oproti predchádzajúcim modelom jemne ozvláštnený design doplnený o pevnú konštrukciu. Toto zariadenie dokáže okamžite zaujať svojou užívateľskou priateľskosťou a celkovým zaujímavým prevedením. Skvele sa bude hodiť hlavne pre moderného užívateľa s citom pre detail, hladký výkon a nadčasové prevedenie, ktoré Google Pixel 3A prináša.