Navrhnite si vlastnú puzdro pre Google

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre zariadenia Google

Hľadáte jedinečné a personalizované puzdro pre svoj chytrý mobilný telefón značky Google? Potom ste na správnom mieste. Nemáte radi fádnosť a stereotyp? My tiež nie, preto ponúkame našim zákazníkom možnosť vytvoriť si puzdro na telefón s vlastným motívom/potlačou. Darujte si niečo jedinečného. Je to tak jednoduché. Náš sortiment zahŕňa kryty s fotografiou na mobily Google aj iné, ktoré sú prispôsobené širokému spektru telefónov nielen tejto značky. Ponúkame odolné puzdra pre všetkých užívateľov, ktorí potrebujú ochrániť svoj telefón a zároveň zlepšiť jeho držanie. U nás nájdete len kvalitné puzdra, ktoré v maximálnej možnej miere ochránia predovšetkým displej vášho smartphonu. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. V puzdre od nás bude váš mobil zaručene cool.

Vlastné motívy krytov pre Google

S kvalitnými a lacnými obaly na mobil Google bude vaše zariadenie v absolútnom bezpečí. Kryt s vlastným motívom/potlačou je na telefóne neustále nasadený a oproti puzdru chráni telefón, aj keď ho práve používate. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť čítačky proti poškriabaniu a oderom. Jeho nevýhodou je potom to, že kryt nechráni displej. Pokiaľ chcete mať chránený aj displej, odporúčame ešte zaobstarať ochrannú fóliu na displej telefónu Google. Najčastejšie sú zastúpené zadné kryty či bočné kryty čiže obvodovej rámčeky.

Informácie o značke Google

Google nie je len vyhľadávač, ale aj značka špičkových smartphonov. Veľkou výhodou je čistý, optimalizovaný a vždy aktualizovaný systém Android. Google smartphone ale tiež ponúka veľmi kvalitný fotoaparát a neobmedzené cloudové úložisko pre fotky. K tomu tiež patrí aj špeciálne služby ako napríklad hlasový asistent. Mobily Google Pixel sa môžu pýšiť čistým a bezpečným OS Android One. Výrobca hardvéru telefónu je teda zároveň aj vývojárom operačného systému, čo zaisťuje vysokú optimalizáciu. Tá napomáha tiež väčšiu výdrži batérie. Navyše máte k dispozícii vždy tie najnovšie bezpečnostné aktualizácie. Výhodou je aj absencia predinštalovaných aplikácií tretích strán, ktoré zaberajú miesto, a nie vždy sa ich dá zbaviť.