Navrhnite si vlastnú puzdro pre Doogee

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na mobil Doogee podľa svojho

Ešte nikdy nebolo také jednoduché dopriať si niečo, čo skutočne tak veľmi chcete. Hovoríme o výnimočnom obale na telefón, ktorý k vám prichádza v plne personalizovanej forme. V našom elektronickom obchode Etuo.sk totiž nenájdete iba klasické obaly vysokej kvality, ale taktiež modely, ktoré môžete prispôsobiť vášmu štýlu a vkusu. Prajete si mať na telefóne svoje vlastné fotografie, motivujúce výroky alebo si celý kryt doladiť do svojej obľúbenej farby? Postup je skutočne jednoduchý a nepotrebujete profesionála, aby vám obal graficky pripravil. Celkom postačí zapojiť fantáziu a „pohrať“ sa v našom grafickom editore.

Puzdra s grafickou pre Doogee

Prvý krokom k výnimočnosti bude výber vašich fotografii. Tie môžete jednoducho doplniť o farby pozadia, naše motívy kvetín, mozaiky alebo iných detailov a dopísať text vložením textového poľa. Vznikne vám tak koláž, ktorú budete milovať. Všetko skontrolujte, odošlite a potom si už len počkajte na nádherný personalizovaný kryt, ktorý ste si sami vytvorili. Vaše obaly odosielame už o jeden pracovný deň tak, aby ste na nich nemuseli čakať a mohli si svoj obal naopak čo najrýchlejšie založiť a ukazovať známym.

Povinná výbava telefónov Doogee? Kryty s vlastnými motívmi!

Telefóny čínskej značky Doogee sa na slovenskom trhu objavili len relatívne nedávno. Aj keď si ich môžete zakúpiť online, je stále bežnejšie, že tieto telefóny nájdete aj v lepších supermarketoch. Doogee predstavuje alternatívu k drahým telefónom a je určený hlavne pre teenagerov, kde spĺňa základné predpoklady – pekný a zaujímavý design, slušný výkon a relatívne vysoká výdrž batérie. Horšia je už kvalita fotoaparátu a mikrofónov alebo občasný výskyt anglických nepreložených slov. V zásade sa však smartfón Doogee dá zaobstarať za férovú a priaznivú cenu hlavne pre ratolesti, ktoré by ešte špičkový telefón pravdepodobne stratili. Ak im budete kupovať telefón, nezabudnite na jeho ochranu pomocou kvalitného obalu a dajte im možnosť, nech si naň sami dajú to, čo chcú.