+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Coolpad

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Navrhnite si kryt pre zariadenia Coolpad

Už vás niekedy napadlo mať svoj chytrý mobilný telefón značky Coolpad v puzdre s vlastným motívom/potlačou? Vami zvolenú fotografiu vytlačíme na povrch krytu vo vysokom rozlíšení pre dokonalú vernosť výsledného vizuálu. Majte svoj vlastný, jedinečný dizajn, vďaka ktorému si váš telefón dlho udrží svoj elegantný vzhľad. Náš sortiment zahŕňa kryty s fotografiou na mobily Coolpad aj iné, ktoré sú prispôsobené širokému spektru telefónov nielen tejto značky. Vďaka odolnému puzdru bude váš prístroj nielen skvele chránený, ale bude sa vám tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Naše kryty rôznych materiálov, vzorov, tvarov a farieb uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.

Vlastné motívy krytov pre Coolpad

Výrobcovia sa snažia ponúknuť zákazníkom veľký sortiment príslušenstva, ktoré nielen ochráni chytrý telefón Coolpad, ale myslí aj na elegantné krivky, a tak sa snažia zachovať pôvodnú veľkosť a hmotnosť, pričom bezpečnostné prvky rozloží na najviac náchylná miesta (najmä rohy telefón a zadnú časť). Dôvodov, prečo použiť puzdro s vlastným motívom/potlačou na mobil Coolpad, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - obal na mobil zaručuje jeho dlhšiu životnosť. V puzdre od nás bude váš mobil zaručene cool.

Informácie o značke Coolpad

Coolpad je jeden z mnohých čínskych výrobcov, ktorý dlhý čas pôsobil výhradne na domovskom trhu. Od roku 2015 sa ale smartphony Coolpad vozia aj do Európy. Ponuka zatiaľ pozostáva z modelov nižšej a strednej triedy. Firma ťaží zo zaujímavej konkurenčné výhody - do svojich telefónov poskytuje službu streamované televízie LeTV. Jej prevádzkovateľ je totiž v súčasnosti druhým najväčším akcionárom Coolpad. Firma vlastní viac ako 5 000 patentov na mobilné aplikácie, bezdrôtové a LTE technológie, telekomunikácie, dualSIM a mnoho ďalších technológií.