+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre BQ Aquaris X2 Pro

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

Dav nechajte za sebou! Buďte výnimočný s výnimočným krytom - Aqaris X2 Pro

Zabudnite na uniformné obaly na telefóny, ktoré vás už nebavia. Doprajte si niečo extra. Niečo, čo vyjadrí vašu osobnosť, podčiarkne jej najlepšie stránky a nechá vás zažiariť! Vytvorte si puzdro na telefón podľa vlastnej fantázie s použitím vlastných fotografií a vzorov, ktoré máte radi. Je to naozaj jednoduché!

Kryty na telefón Aqaris X2 Pro s vlastnou potlačou sa teraz nosia

Výnimočnosť je dnes trendy. Každý z nás predsa môže vyjadrovať svoju osobnosť tak, ako to uzná za vhodné. Prejavte ju aj vy! V našom elektronickom obchode Etuo.sk totiž nenájdete iba klasické obaly vysokej kvality, ale taktiež modely prispôsobené vášmu štýlu a vkusu. Prajete si mať na telefóne svoje vlastné fotografie, motivujúce výroky alebo si celý kryt doladiť do svojej obľúbenej farby? Postup je skutočne jednoduchý a nepotrebujete profesionála, aby vám obal graficky pripravil. Celkom postačí zapojiť fantáziu a „pohrať“ sa trochu s obrázkami v našom grafickom editore.

Trefa do čierneho – BQ Aqaris X2 Pro

Ak hľadáte skvelé technické vlastnosti smartfónu za dobrú cenu, BQ Aquaris X2 Pro bude niečo pre vás. Jedná sa o vlajkovú loď španielskej spoločnosti, ktorá na našom trhu ešte nie je taká známa, ale verte nám, spoznáte ju! Medzi jej silné stránky patrí určite jasný displej spoločne s pomerne dlhou životnosťou batérie, presným GPS lokalizátorom a pôsobivým zadným foťákom. Ten so svojim dvojitým kamerový modulom vykúzli často prekvapujúco čisté a kvalitné zábery. Mnoho užívateľov nedá dopustiť ani na vysokú kapacitu pamäti a kvalitu hovorov. O slušných výkonoch pri hraní najnáročnejších hier ani nehovoriac. Telefón disponuje namiesto plastového rovno skleneným zadným krytom, takže sa natoľko nemusíte báť poškriabania. Ak si však aj tak nie ste istí a chcete svoj telefón udržať nepoškodený čo najdlhšie, vyberte si niektorý z našich krytov, ktorého design si naviac navrhnete celkom sami. Nemusíte sa tak trápiť obavami o jeho bezpečnosť.