+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre BQ Aquaris X2

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Špeciálny obal pre špeciálnu osobnosť - BQ Aquaris X2

Prajete si chrániť svoj telefón, ale zároveň cítite, že obyčajný, ak’ymajú aj mnohí iní, nebude presne dolaďovať vašu osobnosť? Zabudnite na konvencie a odlíšte sa od nich. Dávame vám možnosť vytvoriť si obal, ktorý nebude robiť kompromisy a splní všetky vaše designové požiadavky. Že sú trochu uletené? Tým lepšie! U nás sa fantázii medze nekladú!

BQ Aquaris X2: Personalizovaný obal musíte mať aj vy!

Pri personalizácii vášho krytu sa fantázii medze klásť nebudú. Radi by ste mali na svojom mobile fotku vašej obľúbenej jogovej pozície, milovanej rannej šálky kávy, svojej rodiny alebo bláznivého momentu s priateľmi? Od svojho vysnívaného obalu ste teraz len niekoľko klikov vzdialení. Vyberte si zo svojej galérie obľúbené fotografie, dolaďte ich pozitívnou afirmáciou, životným mottom či obľúbeným textom piesne, pridajte žiarivé farbičky a skontrolujte. Po potvrdení vám telefón odosielame do jedného pracovného dňa tak, aby ste nemuseli priveľmi dlho čakať. A to zďaleka nie je všetko! Všetky kryty na telefóny sa vášmu Aquarisu krásne prispôsobia a tak máte pocit bezpečia po celý čas používania. Štýlovo a bez poškodenia, to je naše heslo!

Smartfón BQ Aquaris X2 bude príjemným spoločníkom

Model BQ Aquaris X2 predstavuje skvelý spôsob, ako spojiť príjemné užívateľské prostredie s pekným vonkajším designom. Jeho majitelia si okamžite obľúbia bohatú farebnosťou displeja rovnako ako prepracované reproduktory, s ktorými si užijete množstvo zvukových nuancí. Na našom trhu jeho značka ešte nie je taká známa, avšak stále viac a viac ľudí ju vidí ako dobrú alternatívu k telefónom od najznámejších výrobcov. Značnou nevýhodou, ktorú vnímame pri BQ Aquaris X2 smartfóne, je však jeho zadný plastový kryt nižšej kvality. Vy sa tým však odradiť nenechajte – o zadnú časť vášho telefónu sa postaráme my v elektronickom obchode Etuo.sk. Vytvorte si u nás krásny kryt podľa vašich predstáv a uchovajte si tak telefón ako nový omnoho dlhšie.