+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre BQ Aquaris VS Plus

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

BQ Aquaris VS Plus: Vysnívaný obal s vlastnou grafikou na dosah

Vysnívali ste si kryt na telefón, ktorý teraz nemôžete nikde nájsť? Kto kedy povedal, že sa musíte sústreďovať len na tovar, ktorý nájdete v obchode? Vytvorte si váš vlastný kryt. Podľa svojich predstáv. Podlľa svojej fantázie. Podľa toho, akí ste a čo chcete svetu povedať. Je to len na vás.

Vytvoriť si osobný kryt nebolo nikdy jednoduchšie - BQ Aquaris VS Plus

Rozhodli ste sa, že chcete mať na svojom smartfóne také puzdro, aké nemá celkom nikto na svete? Výborne. Další postup už potom pôjde naozaj jednoducho. Vyberte si typ krytu, ktorý je presne určený pre váš telefón BQ Aquaris VS Plus. Je to veľmi dôležité, aby obal na mobil správne priliehal a neobmedzil ho vo funkčnosti. Potom prejdete do nášho editora a začnete kúzliť. Na biele pozadie si navolíte všetko, čo chcete – od fotiek cez farebné vzory až po mottá. Keď je hotovo, grafiku schválite a už len čakáte, kým vám váš jedinečný telefón zazvoní pred vašimi dverami.

Smartfón BQ Aquaris VS Plus, ktorý poteší každého

Zlatý lesk. Presne ten získavajú všetci, ktorí siahnu po sympatickom telefóne BQ Aquaris VS Plus. Ak zlatú práve nemusíte, nevadí. Na výber máte aj z ďalších farebných variant. Dôležitejšie je však to, čo nájdete vo vnútri telefónu. Ten vo svojej výbave prináša veľký IPS displej s HD rozlíšením a zakriveným sklom. Užijete si pri ňom vysokú hodnotu jasu, ktorá sa hodí hlavne pri slnečných dňoch, kedy potrebujete, aby váš telefón doslova žiaril a vy ste tak mohli dobre prečítať všetky písmená. Veľkou výhodou telefónu je aj pomerne presný snímač odtlačkov prstov či možnosť rýchleho nabíjania. A ak ste skôr technický typ, poteší vás aj možný prechod na novší systém Android Oreo. Pri kúpe telefónu nezabudnite na jeho ochranu, ktorá je dnes veľmi dôležitá. Stavte na špičkové obaly, ktoré si u nás naviac môžete sami navrhnúť podľa seba. Je to jednoduché a hlavne naozaj zábavné.