+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre BQ Aquaris VS

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

BQ Aquaris VS – pre priaznivcov multitaskingu

Pokiaľ vlastníte smartfón BQ Aquaris VS, máte u nás na dosah ruky rôzne motívy odolných krytov presne podľa toho, čo vám najviac vyhovuje. Počítali sme však aj s tým, že ste celkom jedineční a od krytu na telefón budete chcieť viac. Hlavne to, aby bol iný, ako všetky ostatné. Presne ako vy. Nedajte sa ničím limitovať a zabudnite na predpísané vzory! Vytvorte si originálny obal s použitím vlastných fotiek, písmen a farieb.

Aquaris VS: Neberte ohľady, žite s fantáziou a podľa vlastných pravidiel

Vôbec pritom nezáleží na tom, akú potlač telefónu zvolíte. Budete si chcieť vytvoriť motív vyzerajúci ako album vašich najlepších fotografií? Alebo pôjde skôr o motivačné výroky a obrázky, ktoré vás každý deň budú posúvať dopredu za vašim cieľom? Prihláste sa do nášho editora a tvorte. K vašim fotkám a textovým poliam môžete doplňovať obrázky, farby či motívy z našej galérie a vytvoriť tak celok, ktorý bude krásne zladený a bude vás tešiť každý jeden deň!

Aquaris VS - Pre fotomaniakov je tento smartfón splneným snom!

Príťažlivý design, živé fotografie, kvalitný hovor. To sú atribúty, ktoré vám smartfón BQ Aquaris VS servíruje naviac nielen v klasickom čiernom, ale aj jasnom zlatom obale. Ten vás jednoducho dostane! Designovo prepracovaný a štýlovo dotiahnutý mobil dokáže urobiť veľmi živé fotografie a naviac poteší aj selfie nadšencov – je u neho k dispozícii selfie blesk! Je naviac ako stvorený pre milovníkov multitaskingu, pretože v ňom nie je problém obsluhovať aj dve okná naraz. Vďaka možnosti rýchleho nabíjania ušetríte mnoho času aj energie. Svoj BQ Aquaris VS však nezabudnite ihneď po zakúpení „zabaliť“ do bezpečných obalov, ktoré naozaj niečo vydržia. Ešte lepšie naviac bude, keď svoj obal budete proste milovať. Je to jednoduché, pokiaľ si ho dokážete sami navrhnúť. Preto neváhajte, buďte kreatívni a popustite uzdu svojej fantázii! Obal s vlastným návrhom môžete mať vo svojich rukách už o pár dní!