CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre BQ

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre zariadenia BQ

Urobte si radosť a navrhnite si jedinečné a personalizované puzdro pre svoj chytrý mobilný telefón značky BQ s vlastným motívom/potlačou na základe vašej fotografie! Proces výroby puzdra s potlačou je veľmi jednoduchý a zaberie vám len chvíľku, ale prinesie veľa spokojnosti. Náš sortiment zahŕňa kryty s fotografiou na mobily BQ aj iné, ktoré sú prispôsobené širokému spektru telefónov nielen tejto značky. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov, pričom vždy bude váš prístroj chránený pred pádom a súčasne ho obal ozdobia presne podľa vášho vkusu. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. V puzdre od nás bude váš mobil zaručene cool. Kreativite sa medze nekladú, jediným obmedzením je vaša predstavivosť.

Vlastné motívy krytov pre BQ

Prečo je dôležité zakúpiť si k telefónu BQ tiež ochranný kryt s vlastným motívom/potlačou a fóliu? V dnešnej dobe vlastniť chytrý mobilný telefón nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť pred škrabancami a poškodením. Aj napriek najopatrnejšiemu zaobchádzaniu sa ale môžete stretnúť s nepríjemnou situáciou, keď sa na displeji telefónu zobrazí vlásočnicové škrabance, alebo vám nedopatrením spadne na zem, čo nielen zle vyzerá, ale ak budete chcieť v budúcnosti telefón BQ predať, zachovalý estetický stav hrá dôležitú úlohu. Všetky typy krytov s vlastným motívom/potlačou sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu BQ.

Informácie o značke BQ

Španielska spoločnosť BQ je známym výrobcom spotrebnej elektroniky a multimediálnych zariadení aj inovátorom na poli 3D tlače a robotiky. Na slovenskom trhu sa do popredia záujmu dostala svojimi telefóny, a to najmä modelom Aquaris E4.5 (2015), ktorý ako prvý telefón na svete nesie operačný systém Ubuntu. Telefóny BQ zaujmú kvalitným spracovaním, slušnými parametrami a predovšetkým neobvyklú päťročnou zárukou.