Navrhnite si vlastnú puzdro pre BlackBerry

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre zariadenia BlackBerry

To, čo vychádza z našich vášní a povahových rysov v mysli, má zvláštny význam - to je aj prípad puzdrá pre chytrý mobilný telefón značky BlackBerry s vlastným motívom/potlačou, ktorý možno vytvoriť podľa pôvodnej myšlienky pre seba alebo svojich blízkych. Kreativite sa medze nekladú, jediným obmedzením je vaša predstavivosť. Náš sortiment zahŕňa kryty s fotografiou na mobily BlackBerry aj iné, ktoré sú prispôsobené širokému spektru telefónov nielen tejto značky. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Vlastné motívy krytov pre BlackBerry

V puzdre od nás bude váš mobil BlackBerry zaručene cool. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť telefónu proti poškriabaniu a oderom. Vďaka puzdru sa vám bude prístroj BlackBerry tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov s vlastným motívom/potlačou sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu BlackBerry. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Informácie o značke BlackBerry

Chytré telefóny BlackBerry sú legendou. Táto kanadská značka patrí k zakladateľom kategórie smartphonov. Prvý komunikátor na vlastnej platforme predstavilo už v roku 2003. Firma sa preslávila zariadeniami s mechanickou QWERTY klávesnicou. Nezachytila ale nástup dotykových zariadení a vlastnú platformu časom opustila v prospech Androidu. Na konci roka 2016 odpredala výrobu smartphonov čínskemu TCL a sama zostala iba softvérovou spoločnosťou. TCL Communications nie je ale úplne nováčik vo svete telefónov. Vyrába aktuálne smartfóny značky Alcatel, ktoré pred rokmi vyrábali Francúzi. Na veľtrhu MWC 2017 ale nový čínsky vlastník predstavil svoje prvé BlackBerry KEYOne. Ide o zaujímavý smartphone, pretože ako ponúka mechanickú QWERTY klávesnicu.