Navrhnite si vlastnú puzdro pre Asus Zenfone 7 (ZS670KS)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne obaly na Asus Zenfone 7 (ZS670KS)

Originálny telefón vyrobený len pre vás vám bohužiaľ zaistiť nevieme. S obalom je to však celkom iná pesnička. Ten vám vieme nielen zaistiť, ale vám dať aj možnosť, aby ste si ho sami vyrobili. Dajte si na neho svoju fotografiu a pripravte sa na to, že budete žiariť. Stanete sa s ním totiž medzi svojimi známymi doslova hviezdou.

Váš obal, vaša fotografia

Na svoj obal si môžete vybrať motív len a len podľa svojich predstáv. Chcete si dopriať obal s fotkou vášho obľúbeného herca? Žiadny problém! Máte naopak nutkanie vyrobiť si ho v štýle svojej obľúbenej značky? Nech sa páči. Mnoho našich zákazníkov však naopak preferuje vytvorenie obalu s vlastnou fotografiou. Dávajú si naň zábery zo svadby alebo z promócií, z exotickej dovolenky či rodinných osláv alebo chatovačiek s priateľmi. Výber bude len na vás. Vybranú fotografiu následne len nahrajte do nášho online editora a dotvorte podľa svojich predstáv. Doplniť k nej môžete zaujímavý text alebo obrázky či motívy, ktoré špeciálne pre vás vytvorili naši grafici. A ešte niečo: nezabudnite si pred odoslaním obal poriadne skontrolovať. Vaše originálne grafiky totiž tlačíme na čisto biely odolný podklad, takže ak nejaké miesto vynecháte, ostane na obale biela medzera.

Prelomový smartfón Asus Zenfone 7 (ZS670KS)

Otočný fotoaparát, ktorý môžete podľa potreby pretočiť dopredu aj dozadu. To znamená dokonalé selfie fotky ale aj perfektné zaostrenie na detaily, širokouhlé zobrazenie scenérií či dokonalé farby. Pýtate sa, kde také zariadenie nájdete? Zaostrite na Asus Zenfone 7 (ZS670KS). Ihneď sa iste zaľúbite aj do jeho 6,67-placového AMOLED displeja, ktorý dopĺňa moderný lesklý dizajn v perleťovej a metalicky čiernej farbe. Tvar telefónu je potom ergonomicky navrhnutý presne tak, aby sedel do vašej ruky. No a batéria s kapacitou 5 000 mAh váš výkon podrží bez potreby nabíjania celé 2 dni. Už ste sa rozhodli?