CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Asus ROG Phone 3

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na mobil, ktorý znamená viac

Kryty na mobil sú dnes nevyhnutnosťou hlavne preto, lebo poskytujú vášmu smartfónu Asus ROG Phone 3 bezpečie pri prádoch či iných poškodeniach. Ale dnes už kryty neslúžia len ako povinná výbava nového mobilného zariadenia. Dajte svojmu krytu pridanú hodnotu, vytvorte si z neho spomienkový predmet, motivačnú nástenku alebo dokonalý darček pre vašich blízkych. To všetko vďaka použitiu fotiek a vašich vlastných motívov. Presne tak. Vy si motívy na svoj obal navrhnite a my ich iba zrealizujeme. Získate tak ten najoriginálnejší obal na svete, a naviac presne podľa svojich predstáv.

Kryty s vlastným motívom na Asus ROG Phone 3

V prvom rade je potrebné vybrať si ten správny typ obalu na váš telefón. Či už zvolíte knižkový kryt alebo plastikovú klasiku, necháme len a len na vás. Ak máte vybrané, kliknite si na typ krytu a naše stránky vás automaticky presmerujú do online kreatívnej dielne. Teraz vás však čaká tá najťažšia úloha: vybrať si dokonalú fotografiu na svoj obal. Môže to byť záber zo svadby alebo stužkovej, fotografia vašej rodiny, momentka z dovolenky alebo snímok z divokej párty s priateľmi. Potom fotku nahrajte, upravte do finálnej podoby a zašlite. My sa postaráme o všetko ostatné.

Pripravte sa na herný telefón Asus ROG Phone 3

Fanúšikovia online hier pozor! Na scénu prichádza smartfón, ktorý opäť posunie hranie hier na mobile o čosi bližšie ku konzolovému zážitku. Model Asus ROG Phone 3 totiž prináša svojim majiteľom dokonalý 144 Hz AMOLED displej s 1 ms odozvou a taktiež batériu s kapacitou až 6 000 mAh pre ešte dlhší čas, ktorý nemusíte svoje zariadenie intenzívne nabíjať. Navyše si s ním užijete aj obrovský výkon vďaka Snapdragonu 865, prepracovaný softvér a čerešničkou na torte je určite aj trojitý fotoaparát na zadnej strane telefónu s perfektnou schopnosťou vytvoriť dokonalé fotografie.