Navrhnite si vlastnú puzdro pre Asus ROG Phone 3

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na mobil, ktorý znamená viac

Kryty na mobil sú dnes nevyhnutnosťou hlavne preto, lebo poskytujú vášmu smartfónu Asus ROG Phone 3 bezpečie pri prádoch či iných poškodeniach. Ale dnes už kryty neslúžia len ako povinná výbava nového mobilného zariadenia. Dajte svojmu krytu pridanú hodnotu, vytvorte si z neho spomienkový predmet, motivačnú nástenku alebo dokonalý darček pre vašich blízkych. To všetko vďaka použitiu fotiek a vašich vlastných motívov. Presne tak. Vy si motívy na svoj obal navrhnite a my ich iba zrealizujeme. Získate tak ten najoriginálnejší obal na svete, a naviac presne podľa svojich predstáv.

Kryty s vlastným motívom na Asus ROG Phone 3

V prvom rade je potrebné vybrať si ten správny typ obalu na váš telefón. Či už zvolíte knižkový kryt alebo plastikovú klasiku, necháme len a len na vás. Ak máte vybrané, kliknite si na typ krytu a naše stránky vás automaticky presmerujú do online kreatívnej dielne. Teraz vás však čaká tá najťažšia úloha: vybrať si dokonalú fotografiu na svoj obal. Môže to byť záber zo svadby alebo stužkovej, fotografia vašej rodiny, momentka z dovolenky alebo snímok z divokej párty s priateľmi. Potom fotku nahrajte, upravte do finálnej podoby a zašlite. My sa postaráme o všetko ostatné.

Pripravte sa na herný telefón Asus ROG Phone 3

Fanúšikovia online hier pozor! Na scénu prichádza smartfón, ktorý opäť posunie hranie hier na mobile o čosi bližšie ku konzolovému zážitku. Model Asus ROG Phone 3 totiž prináša svojim majiteľom dokonalý 144 Hz AMOLED displej s 1 ms odozvou a taktiež batériu s kapacitou až 6 000 mAh pre ešte dlhší čas, ktorý nemusíte svoje zariadenie intenzívne nabíjať. Navyše si s ním užijete aj obrovský výkon vďaka Snapdragonu 865, prepracovaný softvér a čerešničkou na torte je určite aj trojitý fotoaparát na zadnej strane telefónu s perfektnou schopnosťou vytvoriť dokonalé fotografie.