Navrhnite si vlastnú puzdro pre Asus ROG Phone 2

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Výnimočný obal na telefón pre výnimočného človeka

Váš herný telefón Asus ROG Phone 2 si zaslúži niečo extra! Preto by ste mu mali dopriať tú najštýlovejšiu ochranu s originálnym krytom, ktorý nemá nikto na svete. Pripravte si naň grafiku celkom sami podľa vašich predstáv a vkusu. Je len na vás, či ho bude zdobiť fotografia vás a vašich blízkych, obľúbení herní hrdinovia alebo snímok vašej obľúbenej hudobnej kapely. Výber je len na vás. Nezabudnite však, že ak sa neviete rozhodnúť pre jeden dizajn, pripraviť si ich môžete hneď niekoľko - pre seba aj pre svojich priateľov či rodinu ako darček.

Vaša vlastná grafika na kryte telefónu Asus ROG Phone 2

Príprava dizajnu na obal pre telefón Asus ROG Phone 2 je veľmi jednoduchá a zábavná! V prvom kroku si zvoľte, aký typ obalu vám najviac vyhovuje: bude to knižkové puzdro či naopak jednoduchý silikónový kryt s transparentnými okrajmi, ktorý vášmu telefónu nepridá zbytočné centimetre naviac? Potom nastáva tvorivá časť výroby. Nahrajte si do našej online kreatívnej dielne fotografie, ktoré majú zdobiť váš obal, dotvorte ich obľúbenými farbami, textami alebo predpripravenými motívmi a výsledný návrh si precízne prekontrolujte. Ste spokojní? Potom nám svoj dizajn odošlite a počkajte si na hotový produkt. Pracovať na ňom začneme hneď na ďalší pracovný deň, aby ste svoj kryt mali doma čo najskôr.

Herný špecialista Asus ROG Phone 2

Aj keď telefón Asus ROG Phone 2 nepatrí medzi tie najznámejšie, mnoho užívateľov si ho obľúbilo pre jeho výkon či zaujímavé funkcie. Patrí medzi ne hlavne absolútne prispôsobenie milovníkom hier, ktorí si potrpia na pevné uchytenie telefónu, výkon a špičkový dizajn. Toto zariadenie má veľmi rýchly AMOLED displej a je prvým Snapdragon 855 Plus hracím telefónom na svete vybaveným naviac batériou s kapacitou 6 000 mAh. Užijete s ním pri hre aj reproduktory namierené dopredu, vibračnú technológiu a bočný slot na nabíjanie.