Navrhnite si vlastnú puzdro pre Asus

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre zariadenia Asus

Je isté, že darčekom v podobe originálneho púzdra pre chytrý mobilný telefón značky Asus s vlastným motívom/potlačou neurobíte chybu a navždy zostane v pamäti príjemcu ako jedinečný a originálny. Vytvorte si atraktívne a elegantné puzdro, s ktorým urobíte radosť sebe alebo svojim blízkym. Náš sortiment zahŕňa kryty s fotografiou na mobily Asus aj iné, ktoré sú prispôsobené širokému spektru telefónov nielen tejto značky. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol.

Vlastné motívy krytov pre Asus

Puzdra na mobil Asus chráni váš smartphone a tiež vaše peniaze. Ak vám spadol telefón na zem pred desiatimi rokmi, mal mnohokrát len pár odrenín. Na moderných smartfónoch s hliníkovým telom, lesklých plastoch, zariadeniach mnohokrát drahších a náchylnejších je to už problém. Nielen, že nechceme mať poškriabaný telefón, ale tiež, keď už k pádu dôjde, pavúk na skle je snáď o to horšie. Dôležité sú preto nielen puzdra na mobil Asus s vlastným motívom/potlačou, ale aj kryty a ochranné fólie alebo sklíčka všeobecne.

Informácie o značke Asus

V minulosti Asus skúšal na smartphonoch spolupracovať s inými firmami, ale nedarilo sa a vyšlo to, až keď vzali Taiwancov všetko do svojich rúk. "Mobilný reštart" v roku 2014 sa podaril a meno ZenFone rastie s každou generáciou. Prestaňte merať výkon v hertzoch a gigabajtoch, spoznáte z nich len veľmi málo. Namiesto ich počítanie sa Asus sústredí na atribúty, ktoré skutočne spoznáte. Už názov napovedá, aké vlastnosti telefóny Asus spájajú - názov značky vychádza z bájneho okrídleného koňa Pegasa. Práve po ňom dedí zariadenia tohto výrobcu odvahu, čistotu, silu a vznešenosť. Najnovšie operačné systémy, kvalitné grafické zobrazenie aj prenos zvuku, možnosť využiť moderné funkcie a aplikácie. Telefóny Asus prináša všetko, čo bežný užívateľ očakáva od kvalitného smartphonu, navyše v zaujímavom dizajne a veľmi priaznivej cene.