Navrhnite si vlastnú puzdro pre Archos

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre zariadenia Archos

Hľadáte nápad na darček? Čo hovoríte na puzdro pre chytrý mobilný telefón značky Archos s vlastným motívom/potlačou? Je to určite zaujímavý a originálny nápad na darček pre blízkeho priateľa, mamu, brata, sestru alebo priateľa, ktorý má rád neobvyklé pomôcky. Alebo si vyberte dizajn sami pre seba a navrhnite puzdro na mieru vašej osobnosti. Náš sortiment zahŕňa kryty s fotografiou na mobily Archos aj iné, ktoré sú prispôsobené širokému spektru telefónov nielen tejto značky. Naše báječné kryty, obaly a puzdra na mobilný telefón vás odlíši od ostatných. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť telefónu proti poškriabaniu a oderom.

Vlastné motívy krytov pre Archos

Mobil Archos je pre mnohých drahocenná vec, na ktoré sa nesmie objaviť ani škrabanec. Vedľa čo najrozvážnejšieho zaobchádzanie sa samozrejme ponúka aj variant mobil ochrániť krytom. Snáď každému sa to niekedy stalo. Mobil z ruky pri používaní vykĺzne či ho neopatrne položíte na kraj stola, nechtiac o neho zavadíte a on letí k zemi. Inokedy ho zase neopatrne zasuniete do vrecka spolu s predmetom s ostrými hranami, typicky kľúčmi. Nech už nasleduje čokoľvek, pokiaľ nevlastníte skutočne odolný model už v základe, samotný kryt na mobil Archos s vlastným motívom/potlačou vie hocičomu zabrániť.

Informácie o značke Archos

Archos je francúzska spoločnosť, ktorá bola založená roku 1988. Primárne zameranie tejto spoločnosti sú tablety, smartphony a prenosné dátové zariadenia. V roku 2013 spoločnosť vstúpila na trh s mobilnými telefónmi. Chce osloviť zákazníkov najmä ponukou chytrých telefónov s Androidom v nízkej cenovej hladine. Moderné smartphony vám ponúknu obľúbené funkcie a aplikácie, rovnako ako kvalitné počúvanie hudby, surfovanie po internete a komunikáciu. Telefóny Archos v zaujímavom dizajne predstavujú kvalitné vybavenie v priaznivých cenách pre všetky užívateľské skupiny. Mimoriadne kvalitné zobrazenie vám spríjemní dennú komunikáciu, hľadanie na internete aj hranie hier. Telefóny Archos pracujú s integrovaným Wi-Fi adaptérom, k internetu sa však vďaka podpore 4G/LTE technológie budete môcť pripájať aj prostredníctvom mobilného dátového tarifu.