CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPhone SE (2020)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vymyslite a navrhnite si vlastný kryt pre Apple iPhone SE (2020)

Apple iPhone SE (2020) je telefón, ktorý je určený pre obzvlášť náročných používateľov. Ak medzi nich patríte aj vy, pravdepodobne máte záľubu nielen v kvalitných, ale zároveň aj originálnych, nadštandardných veciach. Práve preto je celkom pochopiteľné, že bežné typy obalov, s akými sa môžete stretnúť v sortimente určenom pre tento model zariadenia, vás jednoducho neuspokojujú. Myslíte si, že váš mobil si zaslúži niečo výnimočné a, prirodzene, máte úplnú pravdu. Pusťte z hlavy komerčne vyrábané kryty a obaly na telefón, aké dnes môže mať už každý. Zapojte svoju fantáziu a vytvorte si obal na mobil, aký vám bude každý len ticho závidieť. S jeho realizáciou vám s potešením pomôžeme.

Vdýchnite život svojim nápadom pre neobyčajné obaly na mobil

Postup, ako si vytvoríte svoj vlastný návrh na kryt na mobil je úplne jednoduchý. Ako prvé si vyberiete typ obalu a model, pre aký telefón má byť obal určený. V tomto prípade ide o Apple iPhone SE (2020). Ďalej sa rozhodujete pre niektorú z fotografií vo vašej galérii, napríklad rodinné fotky, obrázky vašej lásky alebo vtipné momentky, ktoré vám pripomenú veselé chvíle. Určite si však overte kvalitu vybranej snímky, nakoľko je potrebné, aby bola vo vysokom rozlíšení. V online aplikácii zvolenú fotku upravíte do podoby, akú chcete a finálny výsledok zašlete nám. Našou úlohou je potom previesť váš návrh na vybraný obal na telefón a hotový výrobok doručiť až k vám.

Odolná potlač krytu na mobil, ktorá sa nezošúcha

Noste svoj telefón s hrdosťou vďaka puzdru, ktoré efektne zviditeľní vaše kreatívne schopnosti. Alebo sa pochváľte fotografiou svojej pôvabnej polovičky, ktorá bude vďaka nápaditému krytu na mobil neustále s vami. Využite príležitosť, ako urobiť z ochrannej pomôcky originálny módny doplnok a ešte pritom prekvapiť svoje okolie jedinečnými nápadmi. Vlastné kryty na telefón sú na to ako stvorené.