Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPhone 7

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty s fotografiou vášmu Apple iPhone7 vdýchnu dušu

Ak ste hrdým majiteľom mobilného telefónu značky Apple iPhone 7, určite chcete dbať nielen o jeho bezpečnosť, ale aj o jeho krásu. Ide o dizajnovú záležitosť, doprajte svojmu smartfónu originalitu vďaka obalu s vlastnou potlačou. Váš ikonický telefón si zaslúži puzdrá na mobil, ktoré vyzdvihnú jeho eleganciu a exkluzivitu. Jedinečné kryty na mobil Apple si jednoducho vytvoríte v našej kreatívnej dielni. Apple iPhone 7 môžu zdobiť obľúbené kryty s fotografiou, pestré grafiky, pozitívne afirmácie alebo čokoľvek vám napadne. Ak chcete váš mobilný telefón odlíšiť a zdôrazniť jeho jedinečnosť, stavte na kryty s vlastným motívom. Vy ho navrhnete a my ho zhotovíme – jednoduché, čo poviete? Stačí si vybrať typ obalu, konkrétny model telefónu a potlač. V aplikácii na našom webe sa potom stanete na chvíľu grafikom a vytvoríte svoje vlastné originálne dielo. My ho vyrobíme za deň a okamžite pošleme k vám. Stavíme sa, že nik vo vašom okolí nebude mať taký originálny a jedinečný dizajnový obal na Apple iPhone 7 ako vy.

Ochráňte hodnotný Apple iPhone 7 a ušetríte

Telefóny značky Apple nepatria medzi lacné kúsky. Už pri nákupe by ste mali myslieť na spoľahlivú ochranu. Obaly na mobil iPhone 7 ponúkame v mnohých typoch prevedení, ktoré okrem výrezov na funkčné a ovládacie prvky disponujú aj samostatným výrezom pre logo spoločnosti Apple. Aké puzdro s vlastnou potlačou zvolíte, je na vás, no vždy ním predĺžite životnosť svojho telefónu a ochránite ho pred väčšinou bežných nástrah súvisiacich s každodenným používaním. Pre istotu si zadovážte aj ochrannú fóliu alebo tvrdené sklo, aby ste svoj telefón ochránili zo všetkých strán.

Apple: Legenda, ktorú všetky značky kopírujú

Vždy, keď táto ikonická značka Stevea Jobsa vypustí do sveta nový model iPhone, tisíce ľudí sú vo vytržení. Každý kúsok z jablkovej dielne sa okamžite stáva legendou, za ktorú sú skalní fanúšikovia ochotní zaplatiť doslova čokoľvek. Telefóny iPhone uviedol Apple na trh v roku 2007 a od tej doby sa pravidelne každý rok objavuje aspoň jeden nový model. Spoločnosť ponúka okrem mobilov aj tablety, počítače a iné technologické vychytávky.