Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPhone 6S

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si originálny kryt pre svoj telefón Apple iPhone 6s

Tiež sa pýšite vlastným „ajfónom“? Apple iPhone 6s patrí medzi veľmi obľúbené kúsky, viete o tom svoje, však? Ak patríte k hrdým majiteľom tohto kultového zariadenia, určite nechcete, aby sa vášmu telefónu čokoľvek stalo. Ak ho chcete ochrániť, mali by ste mu ešte dnes objednať spoľahlivé puzdro alebo obal. U nás si môžete nechať vytvoriť kryty na mobil s vlastnou potlačou! Dokonca budete chcieť mať takých krytov hneď niekoľko. Môžete si zaobstarať puzdrá na mobil s vlastným motívom a pokojne ich striedať podľa nálady. Kryty na mobil Apple môžu byť silikónové alebo knižkové a vy sami rozhodujete, čo na nich bude. Možností je skutočne nekonečne veľa, skúste kryty s fotografiou, ktoré sa osvedčili aj ako hodnotný osobný darček. To, ako bude váš smartfón vo finále vyzerať, je len na vás.

Akú ochranu svojmu Apple iPhone 6s vybrať?

Kryty s vlastným motívom môžete mať v dvoch variantoch. Silikónové obaly sú nenápadné, dokonale kopírujú tvar mobilu a dokážu efektívne zjemniť náraz. Váš smartfón tak chránia nielen pred estetickými následkami pádu, ako sú škrabance či hlbšie ryhy, ale aj pred vážnejším mechanickým poškodením. Druhou možnosťou sú knižkové puzdrá, ktoré chránia aj displej mobilu. Ten patrí medzi najcitlivejšie súčiastky a jeho výmena vás vyjde na desiatky, ba až stovky eur. Knižkové kryty na mobil sa otvárajú ako kniha, mobilný telefón do nich jednoducho zacvaknete a celá plocha Apple iPhone 6s ostáva v absolútnom bezpečí. Vyšperkujte svoj chytrý telefón do dokonalosti a siahnite po jedinečnom obale, ktorý mu dodá šmrnc a zároveň ho ochráni pred poškodením, čím mu predĺži životnosť a vám ušetrí stovky eur.

Apple: Ikonické telefóny, ktoré zmenili svet

Všetky modely značky Apple spôsobili vždy po uvedení na trh doslova revolúciu. Ich používateľov poteší špičkový výkon, perfektné technologické parametre i prevratný fotoaparát, ktorý umožňuje nahrávanie videí v kvalite 4K. Jednoducho, každý kto raz vlastní iPhone, obvykle už po inej značke ako je Apple ani nesiahne.