Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPhone 5S

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vytvorte si obal na mobil Apple iPhone 5S podľa svojho

Návrh vlastného obalu na mobil je jednoduchší, než si myslíte. K telefónu iPhone 5SE „vám automaticky priradíme skvelý silikónový kryt z kolekcie FLEXmat Case. Silikónové kryty telefón krásne obopnú, dodajú mu lesk a sú schopné pohlcovať jemnejšie nárazy. Mobilu nepridávajú na rozmeroch, sú príjemné na dotyk a samozrejmosťou pre nás nie sú len precízne vyrezané otvory, ale aj designové spracovanie. To si koniec koncov navrhnete celkom sami. Fantázii sa u nás medze nekladú!

Apple iPhone 5S: Buďte jedinečný s krytom, ktorý si sami navrhnete

Chcete na svojom iPhone nosiť obrázok vášho milovaného nalešteného auta? Alebo radšej budete obdivovať svoju dovolenkovú figúru v plavkách? Pokojne si na telefón dajte fotografie svojich domácich miláčikov, detí, bláznivých momentov s vašimi priateľmi alebo romantických chvíľ s vašou drahou polovičkou pri západe slnka. A ak ani to nebude to pravé „orechové”, vyberte si motívy z našej galérie. Stačí si do nich doplniť vlastné životné mottá, logo svojej obľúbenej kapely alebo milovanej značky. Krásne všetko dolaďte do farebného súladu a užívajte si jedinečnosti. Bude to záležať len a len na vás. Napadlo vás pri čítaní, že kryt s vlastnou potlačou by mohol byť skvelým darčekom aj pre vašich blízkych? Súhlasíme! Ak ste už unavení z nudných pohľadníc a klasických darčekov, toto bude niečo pre vás. Vaša rodina aj priatelia budú nadšení!

Puzdra s grafickou pre Apple iPhone 5S

A nielen to. Praktické a originálne obaly prospejú hlavne vášmu iPhone 5S. Ide totiž o jeden z najlepších telefónov, ktorý svetoznáma spoločnosť Apple vyrobila. Nájdete s ním mimoriadny fotoaparát, jeden z najlepších hudobných výstupov do slúchadiel ale aj perfektne fungujúce Touch ID. Vynikajúci výkon, svižný systém a globálna podpora LTE sú pritom už samozrejmosťou. Ak ste teda pyšným vlastníkom tohto skvelého zariadenia, doprajte mu ochranu – kvalitne, elegantne a hlavne originálne!