+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPhone 12 Pro Max

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Obaly na Apple iPhone 12 Pro Max (6.7) s vlastným dizajnom

V našom e-shope si môžete vybrať z viac ako 300 farieb druhov a motívov obalov na Apple iPhone 12 Pro Max (6.7). Vieme však, že každý náš zákazník je výnimočný, a preto pre vás máme pripravené niečo extra. Nevyberajte spomedzi krytov, ktoré si môže kúpiť každý. Vytvorte si vlastný obal na mobil. Zvládnete to len pomocou pripojenia na internet a perfektnej fotografie vás, vašich priateľov, známych alebo rodiny. Jednoducho v priebehu maximálne pár desiatok minút.

Ako si vytvoriť dizajnový obal na mobil

Príprava vlastného originálneho krytu na telefón môže znieť ťažšie, ako to v skutočnosti je. V etuo.sk vám totiž ponúkame možnosť navrhovať svoj dizajn v online editore na prípravu fotografií. Je to veľmi jednoduché. Keď si vyberiete typ obalu, automaticky vás presmerujeme do našej kreatívnej dielne a môžete začať tvoriť. Zo svojho počítača alebo telefónu nahrajte obľúbenú fotografiu – môže ísť o momentku zo svadby, záber zapadajúceho slnka nad morom, fotku vašich detí alebo domácich maznáčikov či bláznivú snímku vás a vašich kamarátov na párty. Fotku len upravte na obale tak, aby do nej neprečnieval otvor na fotoaparát, skontrolujte a zašlite nám do tlače.

Doprajte si špičkový Apple iPhone 12 Pro Max (6.7)

Chceli by ste vlastniť špičkové mobilné zariadenie a prvoradá je pre vás kvalita a nie cena? Potom iste stavte na nový Apple iPhone 12 Pro Max so 6,7-palcovým displejom. Jeho displej je nielen tým doposiaľ najväčším z dielne Apple, ale taktiež sa vyznačuje rozlíšením 2 778x1 824 a svojim prívlastkom Super Retina XDR OLED. Má množstvo skvelých funkcií, medzi ktoré patrí aj trojitý fotoaparát s hĺbkovým senzorom, batériu s kapacitou 3 687 mAh či 6 GB RAM. Zamilujete si aj jeho rám z nerezovej ocele odolný voči poškodeniam a efektívne chrániaci váš telefón.