Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPhone 12 Pro Max

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na Apple iPhone 12 Pro Max (6.7) s vlastným dizajnom

V našom e-shope si môžete vybrať z viac ako 300 farieb druhov a motívov obalov na Apple iPhone 12 Pro Max (6.7). Vieme však, že každý náš zákazník je výnimočný, a preto pre vás máme pripravené niečo extra. Nevyberajte spomedzi krytov, ktoré si môže kúpiť každý. Vytvorte si vlastný obal na mobil. Zvládnete to len pomocou pripojenia na internet a perfektnej fotografie vás, vašich priateľov, známych alebo rodiny. Jednoducho v priebehu maximálne pár desiatok minút.

Ako si vytvoriť dizajnový obal na mobil

Príprava vlastného originálneho krytu na telefón môže znieť ťažšie, ako to v skutočnosti je. V etuo.sk vám totiž ponúkame možnosť navrhovať svoj dizajn v online editore na prípravu fotografií. Je to veľmi jednoduché. Keď si vyberiete typ obalu, automaticky vás presmerujeme do našej kreatívnej dielne a môžete začať tvoriť. Zo svojho počítača alebo telefónu nahrajte obľúbenú fotografiu – môže ísť o momentku zo svadby, záber zapadajúceho slnka nad morom, fotku vašich detí alebo domácich maznáčikov či bláznivú snímku vás a vašich kamarátov na párty. Fotku len upravte na obale tak, aby do nej neprečnieval otvor na fotoaparát, skontrolujte a zašlite nám do tlače.

Doprajte si špičkový Apple iPhone 12 Pro Max (6.7)

Chceli by ste vlastniť špičkové mobilné zariadenie a prvoradá je pre vás kvalita a nie cena? Potom iste stavte na nový Apple iPhone 12 Pro Max so 6,7-palcovým displejom. Jeho displej je nielen tým doposiaľ najväčším z dielne Apple, ale taktiež sa vyznačuje rozlíšením 2 778x1 824 a svojim prívlastkom Super Retina XDR OLED. Má množstvo skvelých funkcií, medzi ktoré patrí aj trojitý fotoaparát s hĺbkovým senzorom, batériu s kapacitou 3 687 mAh či 6 GB RAM. Zamilujete si aj jeho rám z nerezovej ocele odolný voči poškodeniam a efektívne chrániaci váš telefón.