CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPhone 12 Pro

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Lákavé a originálne obaly na Apple iPhone 12 Pro

Chceli by ste mať na mobile originálny obal, ale neviete, ako na to? Už sa nad tým nemusíte zamýšľať – vytvorte si krásny obal podľa svojich predstáv len pomocou pár kliknutí. Môžete si naň pripraviť vlastnú fotografiu alebo obrázok, aký sa vám páči. A ako bonus budete vedieť, že rovnaký kryt nemá nikto iný na svete. Odskúšajte si to a ak budete spokojní, vytvorte personalizovaný obal aj pre svojich blízkych a venujte im ho ako osobný a praktický darček.

Vytvoriť si kryt s vlastným motívom je naozaj zábava

Vlastné puzdro na telefón s fotografiou si môžete vytvoriť v našom online editore. Bez toho, aby ste si museli sťahovať aplikácie a zaberať tak drahocenné miesto v telefóne, na tablete alebo v počítači. Na začiatku procesu si môžete vybrať elegantný silikónový alebo odolný knižkový obal. Potom si zo svojho zariadenia nahrajte tú správnu fotografiu, ktorú milujete. Môže to byť momentka z dovolenky, záber zo svadby, alebo rodinná fotka všetkých, ktorých máte tak radi. Vyberajte pozorne, na tento obrázok sa budete pozerať niekoľkokrát, a to každý deň. Fotku môžete doplniť aj rôznymi motívmi, nápismi alebo logom. Ste hotoví? Výborne. Všetko skontrolujte a odošlite. Váš dizajn vytlačíme na kvalitný podklad, na ktorý tlačíme aj naše štandardné obaly. Sú trvácne a nemusíte sa s nimi báť ani toho, že sa vám farby po čase zošúchajú alebo poškodia.      

Skvelý Apple iPhone 12 Pro si zamilujete

Apple iPhone 12 Pro je dostupný v dvoch verziách, a preto si skutočne máte z čoho vyberať. S telefónmi spoločnosti Apple nikdy nešliapnete vedľa. Sú totiž skutočne výkonné, dizajnovo prepracované a naviac spĺňajú všetky požiadavky, ktoré kladieme na moderné telefóny. Ak ste však stavili na túto nie príliš lacnú kvalitu, uistite sa, že svoj telefón účinne ochránite pred poškodením – napríklad prvotriednymi obalmi, ktoré však majú svoj štýl a originálneho ducha.