CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPhone 11 Pro Max

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na iPhone presne podľa vašich predstáv

Staňte sa designérom vlastného telefónu a pomocou nášho jednoduchého počítačového systému si navrhnite obal, ktorý budete milovať. Umiestnite naň fotografiu alebo motívy z našej kolekcie pripravenej špeciálne pre vás. Doplňte svojim mottom či venovaním pre svojich blízkych. Všetko skontrolujte a my sa následne postaráme o všetko ostatné tak, aby vám váš vysnívaný obal iba prišiel ku dverám a vy ste si mohli jeho originálny design naplno užívať všade, kam sa len pohnete.

Navrhnite si vlastný kryt na svoj iPhone

Je to originálne a veľmi jednoduché! Stačí, pokiaľ si pripravíte kvalitnú fotografiu vo vysokom rozlíšení, ktorá bude presne odpovedať typu vášho krytu. Dajte si záležať na tom, aby vaša grafika mala minimálne 640x480 pixelov. Ak preferujete knižkový obal, pokojne použite panoramatickú fotografiu s výhľadmi z dovolenky či s početnou rodinou. Ak naopak uprednostníte silikónový kryt, zvoľte fotografiu s orientáciou na výšku, ktorá naň dokonale zapasuje. Pri navrhovaní sa vďaka nášmu pokročilému editoru môžete uistiť, že fotka nebude vystrihnutá presne v mieste fotoaparátu a získate tak ideálnu predstavu o tom, ako bude váš obal vyzerať. Nezabúdajte že obal na telefón by už nemal byť len nudnou povinnosťou tých, ktorí chcú ochrániť svoje zariadenie pred poškriabaním, ale štýlovým doplnkom, ktorý vám spraví radosť kam sa len pohnete.

Apple iPhone 11 Pro Max: maxi pomocník na každý deň

Trojitý fotoaparát s jednou širokouhlou šošovkou pre zachytenie celého okolia fotografovaného objektu, minimalistický design a maximálny výkon. To sú prvky, ktoré na trh prináša nová generácia iPhone, telefón iPhone 11 Pro Max. Ide o spoľahlivý telefón s obľúbenými funkciami a luxusným veľkým displejom cez celú obrazovku, ktorý si určite zamilujete. Za špičkový výkon, kvalitné prevedenie, moderný design, dobrú výdrž a značku možno zaplatíte viac, ale táto investícia sa určite oplatí. Nezabudnite si však následne dopriať aj kvalitné ochranné príslušenstvo, vďaka ktorému vám zariadenie pokojne vydrží v skvelej forme aj niekoľko rokov.