CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPhone 11 Pro

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Získajte obal na svoj iPhone 11 Pro, aký nemá nikto na svete

Na naše Apple telefóny sa pozeráme alebo ho máme v ruke asi stokrát denne. Je to zvyk dnešnej doby, ktorý môže byť otravný. Hlavne ak vám pri tom telefón padá, odiera sa a lepí sa naň špina i prach. Ak by však bol v bezpečí, opadol by z vás stres z jeho poškodenia. A jeho design vás môže dokonca poriadne baviť. Mal by totiž, ako všetky naše doplnky, presne vyjadrovať vašu osobnosť a vyčariť snáď aj široký úsmev na perách. Čo tak stať sa na chvíľku grafickým designérom a navrhnúť si obal na šitý presne na mieru vášho Apple iPhone? Nebojte sa, je to naozaj jednoduché a neuveriteľne zábavné. Dáme vám k vytvoreniu takéhoto krytu jedinečnú príležitosť.

Kvalitné a jedinečné obaly na špičkové telefóny

Všetky naše obaly sú priliehavé, presne strihané a naviac k sebe nedovolia preniknúť špine, prachu ani vlhkosti. Majú presné výrezy na miestach konektorov a senzorov odtlačkov prstov aj fotoaparátu. Vašu grafiku vytlačíme na biely podklad tak, aby boli všetky farby čo najviac viditeľné. Boky obalov zostávajú transparentné a bez potlače

Revolučný výrez na fotoaparát v podaní Apple iPhone 11 Pro

Prvý telefón, ktorý na trh prichádza s novým operačným systémom iOS 13 a naviac s najväčšou batériou, akú iPhone do tohto vydania mal, je revolučný Apple iPhone 11 Pro. Aby vylepšení nebolo málo, má naviac trojitý fotoaparát s jednou širokouhlou šošovkou. Takto dokáže zachytiť široké okolie foteného objektu. Smartfón iPhone 11 Pro funguje bezproblémovo, ako sme u tejto značky už naučení, rýchlo reaguje a drží si vysoký štandard čo sa týka výkonu. Jeho štvorcový výrez pre fotoaparát je trochu kontroverzný, inak však design učaruje každému jabĺčkovému priaznivcovi. Ak teda preferujete vyššie investície do telefónu za prvotriednu kvalitu, novú generáciu iPhone určite odporúčame.