CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPhone 11

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Zábava na dlhé chvíle: tvorba návrhov obalov na telefón iPhone 11

Obal na telefóne má dnes každý, komu záleží na zachovaní hodnoty svojho telefónu a kto si váži svoju investíciu. Lenže koľko ľudí môže povedať, že sa mu ich obal naozaj do poslednej bodky páči? Ak si navrhnete puzdro sami a dáte si ho len profesionálne vytlačiť, je veľká pravdepodobnosť, že sa stanete jedným zo spokojných užívateľov krytov na telefón. Že sa nevyznáte do grafiky a navrhovať puzdro na telefón s vlastnou potlačou nedokážete? Dovoľte, aby sme vás vyviedli z veľkého omylu. Je to totiž veľmi jednoduché a zvládne to každý.

Ako si vytvoriť puzdro s vlastným motívom

V prvom rade musíte zvoliť presný model telefónu a následne zadáte typ krytu, ktorý sa vám páči. Knižkové puzdrá majú výhodu v tom, že obalia Apple iPhone z každej strany a poskytujú tak 360-stupňovú ochranu pri pádoch, prípadnom ušpinení a vlhkosťou. Na druhú stranu silikónové obaly pôsobia jemnejším dojmom. Nech už sa rozhodnete akokoľvek, dbajte na to, aby ste si pripravili grafiku s veľkosťou minimálne 640x480 pixelov. Naše kryty s vašim designom budú ideálnym prepojením príjemného s užitočným.

Dokonalý Apple iPhone 11 stojí za to vyskúšať

Apple iPhone 11 je ako každý nový model od spoľahlivého výrobcu Apple výnimočný. Pri tomto telefóne si iste zamilujete kombináciu 12 MPx + 5 MPx hlavného fotoaparátu a dvojnásobného teleobjektívu. Ponúka totiž absolútne skvelé fotografie. Smartphone Apple iPhone 11 operuje v systéme iOS 13.0, je napájaný procesorom Hexa Core a má 4 GB RAM a 64 GB internej pamäte. Ide teda o rýchle, pravidelne aktualizované a maximálne pokrokové zariadenie. Ak ste do modelu iPhone 11 už investovali, starajte sa oň kvalitnými ochrannými doplnkami absolútne nevyhnutnými pre udržanie jeho hodnoty čo možno najdlhšie.