Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPad Pro 12.9 (2020)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty s vlastným príbehom pre Apple iPad Pro 12.9 (2020)

Ak vás už nebavia tuctové puzdrá alebo kryty na iPady, nie je nič lepšie, ako navrhnúť si svoje vlastné. Stáva sa totiž, že vám pri výbere bežne dostupných obalov na tablet nevyhovuje napríklad farba alebo motív. Skrátka, taký obal, aký by ste si predstavovali, jednoducho nemôžete nikde nájsť. Nie je to nič neobvyklé a môžete nám veriť, s podobným problémom sa už stretlo veľa ľudí. Práve preto sme vymysleli možnosť, ako si jednoducho vytvoriť návrh na puzdro na mieru. Pomocou intuitívneho postupu si hravo navrhnete, ako by vaše puzdro malo vyzerať a čo je najlepšie, bude to na obal, ktorý presne sadne na vaše zariadenie. To znamená, že bude presne kopírovať krivky vášho iPadu, vrátane výrezov na konektory na slúchadlá alebo nabíjačku. To zaručí, že tablet bude chránený po celý čas, či už ho budete práve používať, alebo bude odpočívať na stole či v zásuvke.

Aj obal na iPad môže byť osobný

Považujete obaly na tablety v obchodoch a eshopoch za komerčné a nezaujímavé? Túžite po takom, ktorý by vystihoval vašu osobnosť, prípadne by vám pripomínal milovanú osobu alebo obľúbené zvieratko? S našou ponukou vytvorenia vlastného motívu na obal niet nič ľahšieho. Objavte netušené možnosti tvorby a prejavte svojho kreatívneho ducha pri navrhovaní obalu na svoj Apple iPad Pro 12.9 (2020). Zvoľte si z galérie fotku, ktorú chcete, alebo si stiahnite z internetu obrázok, aký sa vám páči, upravte ich a umiestnite na obal, ktorý ste si vybrali. Oživte ich grafikou, vhodnou farbou či nápisom, alebo ich doplňte životnou múdrosťou, podľa ktorej sa riadite. Nech sa už rozhodnete pre čokoľvek, váš nápad bude zaručene len váš a teda bude aj osviežujúco originálny.

Kryt na tablet s vlastným motívom ako darček

Náš jednoduchý nástroj vám pomôže vytvoriť obaly s unikátnym motívom už o pár minút. Výberom vhodného motívu pritom môže výsledný produkt poslúžiť ako originálny darček. Venujte jedinečný obal na iPad niekomu, na kom vám naozaj záleží.