CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPad Pro 11 (2020)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si originálny kryt na svoj Apple iPad Pro 11

Rozhodli ste sa pre výnimočné zariadenie a zdá sa vám, že žiadny obal na iPad nevystihuje jeho unikátne vlastnosti? V tom prípade si navrhnite obal na iPad sami, presne tak, ako si predstavujete, že by mal vyzerať. Nechajte sa viesť svojou fantáziou a vykúzlite si s našou pomocou obal na iPad, aký vám budú všetci závidieť. Nie je to nič zložité a dokonca na to nepotrebujete ani nijaké špeciálne vybavenie. Stačí, ak budete postupovať podľa jednoduchých krokov, ktoré sme pre vás pripravili a už o pár minút môžete mať vytvorený návrh na obal na iPad s takými motívmi alebo farbou, aká vám najviac vyhovuje. Zašlete nám svoje dielo a my sa už postaráme o to, aby vaše predstavy dostali reálnu podobu.

Obal na iPad, ktorý je nádherný a pritom plne funkčný

Krásny a pritom praktický? A prečo nie? Ak svoj návrh na obal na Apple iPad Pro 11 zveríte do našich rúk, získate oboje. Obal, pre ktorý vymyslíte svoj unikátny dizajn, je plne prispôsobený unikátnym parametrom, ktoré sú charakteristické pre tento model iPadu. Vôbec sa teda nemusíte obávať, že umiestnením svojho tabletu do obalu nejakým spôsobom zhoršíte jeho funkčnosť. Otvory na nabíjací a slúchadlový konektor sú vyrezané s maximálnou presnosťou, vďaka čomu tablet môžete spokojne používať bez toho, aby ste ho vôbec vyberali z obalu. To zaručí, že zariadenie bude v bezpečí po celý čas, čo ho budete potrebovať a riziko jeho poškodenia bude úplne minimálne.

Odlíšte sa vďaka svojmu krytu na iPad

Vlastný kryt na Apple iPad Pro 11 rozhodne nie je niečím, čo by ste mali považovať za nedosiahnuteľné. Stačí si len vybrať fotografiu z galérie, motív, farbu alebo vrstvenie a potom sa pohrať s výsledkom. Takýto obal si potom nemusíte nechať výhradne pre seba, poslúži tiež ako výnimočný darček pre vašich blízkych. Pohľad naň vždy pripomenie obdarovanému, ako vám na ňom záleží.