CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPad Mini (2019)

No search results

Keď obal tak taký, ktorý bude odrážať vašu originalitu: Apple iPad mini (2019)

Vytvorte si obal, ktorý bude pre vás celkom dokonalý a uspokojí každú vašu potrebu. Použite náš editor a nastavte si na svoj kryt vlastnú fotografiu obľúbeného miesta na zemi, svojho svadobného dňa alebo milovaného auta. Že je to pre váš príliš osobné? Potom sa radšej rozhodnite pre fotku svojej kapely alebo obrazu, ktorý ste práve namaľovali. Pridajte k tomu aj vtipný text či hlášku z vášho obľúbeného filmu a originálny kúsok je na svete! Váš tablet Apple iPad mini sa tak bude v mori obyčajných tabletov s nudnými obalmi nádherne vynímať a vynikať v dave presne tak, ako vy.

Apple iPad mini (2019) - Zábavné ako maľovanie obrazu... ale jednoduchšie!

Je to veľmi jednoduché a praktické. Proste vstúpte do nášho editora, začnite na svoj knižkový kryt pridávať potiahnutím myši grafiku, ktorá sa vám páči a užívajte si to ako vtipnú aktivitu k odpoludňajšej kávičke. Svoje finálne dielko si však pred odoslaním vždy veľmi starostlivo skontrolujte a dbajte na to, aby ste s ním boli spokojní v editore.

Apple iPad mini (2019) s maxi využitím

Apple iPad mini urazil od svojho uvedenia na trh dlhú púť, ktorá mu priniesla množstvo nových a zaujímavých atribútov. Výkon tabletu má momentálne vďaka čipu A12 Bionic rýchlosť blesku a žiadna hra vás s ním neprekvapí. S týmto špičkovým tabletom si naviac užijete nielen ostrý zvuk vďaka slušným reproduktorom, ale aj prácu s prvou generáciou Apple Pencil, teda elektronickým perom, ktorý je súčasťou tabletu. Môžete s ním veselo podpisovať, maľovať či si vypomáhať pri všetkých bežných funkciách. Používateľov poteší aj mnoho tmavých detailov a jednoduchý design zachovávajúci príjemnú prenosnú veľkosť či solídnu konštrukciu. Ak teda hľadáte krásne štýlové riešenie s dlhou výdržou batérie, rozhodne zvoľte tohto malého pomocníka. Nezabudnite si ho však opatriť kvalitným odolným obalom, ktorý zachová jeho hodnotu po celé roky.