CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPad Air (2020)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Svoj obal si navrhnite sami

Vaše knižkové puzdro na iPad Air (2020) vás stále nejako nebaví a viete, že by to chcelo zmenu? Možno pomôže len trocha personalizácie! Čo tak pripraviť si obal s vašou vlastnou fotografiou? Bude originálny, neopozeraný a príjemne vás naladí na každý deň, kedy budete tablet používať. Jednoducho si len vyberte svoju obľúbenú fotografiu a nahrajte ju do nášho online editora. Potom ju už môžete akokoľvek upravovať, posúvať, meniť pozadie obalu alebo pridávať farby či ďalšie motívy, ktoré pre vás pripravili naši grafici. Použite napríklad fotografiu seba a svojho dieťaťa z dovolenky alebo umeleckú fotografiu zo svadby či zo stužkovej. Skvele sa bude hodiť aj párty momentka s priateľmi alebo obrázok vašej vysnívanej exotickej destinácie. 

Originálny kryt na Apple iPad Air (2020) ako skvelý darček

Z originálneho obalu s fotkou taktiež môžete urobiť personalizovaný darček - jednoducho doplňte osobné textové venovanie a spoločnú foútografiu, ktorú váš blízky jednoducho miluje. Kryt na tablet môžete tiež použiť ako darček pre celý tím vašich spolupracovníkov s fotografiou z teambuildingu alebo pripraviť ladiace puzdrá pre vášho najlepšieho priateľa či priateľku. Takýmto darčekom iste nepohrdne ani vaša mama alebo partner. Zapojte svoju fantáziu a nechajte sa uniesť zaujímavou tvorbou! 

Tablet, ktorý má všetko: Apple iPad Air (2020)

Nová generácia tabletov od firmy Apple je tu. Model iPad Air (2020) vám ponúkne ideálne spojenie práce a zábavy doma aj na cestách nielen vďaka jeho ľahkému telu a tenkému profilu ale aj vďaka tomu, čo všetko sa do tohto zariadenia zmestí. Výhodou je napríklad jeho čip Apple A12 Bionic, s ktorým sa s ním dočkáte perfektného výkonu pri hraní najnovších hier ale aj pri práci s náročnými programami, ako je napríklad Adobe Photoshop. Naviac spolupráca s Apple Pencil alebo Smart Keyboard vám uľahčí nielen podpisovanie dokumentov ale aj písanie poznámok, kreslenie či skicovanie.