+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPad Air (2019)

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kryt na tablet Apple iPad Air (2019) celkom podľa vašich predstáv

Váš tablet by mal byť neustále pri vás. Či už riešite pracovné záležitosti, vyhľadávate obľúbené recepty či si scrolujete novinky na sociálnych sieťach. Ak však svoje zariadenie máte neustále pri sebe, neustále vám hrozí riziko neočakávanej udalosti – pádu, ušpinenia, oškretia či iného poškodenia. Preto už v dnešnej dobe zabudnite na každodenné používanie bez účinnej ochrany a stavte na kvalitné ochranné príslušenstvo. My vám naviac ponúkame obaly, ktoré si môžete navrhnúť celkom sami, za pár minút a bez starostí. Idete do toho?

Knižkový obal s vlastnou potlačou až k vašim dverám: Apple iPad Air (2019)

Najlepšie, čo môžete svojmu tabletu poskytnúť, je spoľahlivý knižkový tablet s výklopným krídlom pre skvelú ochranu zo všetkých strán. Najlepšie, čo môžete dopriať sebe, je puzdro, ktoré budete jednoducho zbožňovať. Kliknite si na náš grafický editor, trochu sa s ním pohrajte a za pár minút bude na svete obal presne podľa vášho gusta. Pridajte si naň fotografiu z dovolenky, obrázok slniečka a motivačné motto pre dovolenkovú náladu každý deň. Alebo zvoľte viacero menších fotiek vašej milovanej hudobnej skupiny a jeden centrálny obrázok jeho frontmana. Všetko je to len na vašej fantázií.

Ľahučký ako vzduch, to je nový Apple iPad Air (2019)

Od tohto tabletu môžete očakávať kvalitný výkon naviac v prenikavom prevedení. Designové spracovanie dotiahnuté do najmenších detailov, užšie a výrazne ľahšie telo, ktoré sa dobre drží, retina displej. To sú atribúty, vďaka ktorým sa do Apple iPad Air zamilujete na prvý pohľad. Potom objavíte perfektnú výdrž batérie, výkonný 64-bitový procesor, výborné stereo reproduktory a príjemný fotoaparát. Stane sa pre vás stane fantastickým spoločníkom – na cesty, do práce či do školy, na voľný čas i pri dôležitých úlohách. Ak teda uvažujete o kúpe špičkového zariadenia, nemusíte už ďalej váhať. Jediné, na čo by ste si mali dať pozor, je jeho ochrana. Stavte v tomto smere na naše odolné obaly a „máte to v suchu“.