CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPad 10.2 (2020)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na Apple iPad 10.2 (20202) s fotografiou

Pamätáte sa ešte na časy, keď sme si svoje obľúbené fotografie museli zastrkávať za obal telefónu, aby sme ich mali neustále na očiach a pri sebe? Tá doba je už dávno preč! Dnes si môžete svoje obľúbené fotky natlačiť priamo na obal trvácnymi, jasnými a kvalitnými farbami. O všetko sa postaráme, vy si len vyberte fotografie, upravte si ich podľa svojho priania a tešte sa na krásny výsledok!

Vytvorte si na svoj Apple iPad 10.2 (2020) obal s vlastným motívom

Jediné, čo na to budete potrebovať, je pripojenie k internetu, dobrá nálada a naša online kreatívna dielňa. V tomto intuitívnom a veľmi jednoduchom prostredí si upravíte svoju obľúbenú fotografiu a skúsite si, ako pasuje na váš obal na tablet Apple iPad 10.2 (2020). Majte napamäti, že s dizajnom knižkového obalu sa môžete skutočne “vyhrať”. Na jeho prednej strane môžete mať jednu stranu fotky, ktorá bude pokračovať až dozadu alebo si z obalu vytvorte rovno malý fotoalbum a nahrajte si fotiek hneď niekoľko. Doplniť k nim následne môžete rôzne motívy z našej galérie, nápisy alebo farebné efekty. To všetko dolaďte ešte vašou obľúbenou farbou alebo iným pozadím a dobre si svoj návrh skontrolujte. Ste hotoví? Gratulujeme. Váš návrh nám len odošlite a my sa postaráme o všetko ostatné.  

Stavte na výhody tabletu Apple iPad 10.2

Ak hľadáte ten najlepší dostupný tablet, spoľahnite sa na Apple iPad 10.2. Vďaka možnosti pripojenia na inteligentnú klávesnicu a Apple Pencil 1. generácie vám uľahčí prácu na absolútne maximum a vy si môžete užívať efektivitu tak, ako ste to vždy chceli. Veľkou výhodou zariadenia je aj veľká (pokojne celodenná) výdrž batérie, veľký jasný a žiarivý displej a taktiež plynulý chod zabezpečený čipom A12 Bionic. To všetko za konkurenčnú cenu a v dokonale prepracovanom dizajne.