Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple iPad 10.2 (2019)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vlastné motívy krytov pre Apple iPad 10.2 (2019)

Určite sa staráte o svoj Apple iPad 10.2 (2019), ako najlepšie viete. Kto by už len mal záujem o odreniny a škrabance, ktoré by znehodnotili jeho dokonalý vzhľad? A to už ani nehovoríme o rozbitom displeji a prasklinách, často spôsobujúcich vážne poškodenie jeho funkcií. Zachovajte si pôvodný výzor a vlastnosti svojho tabletu tak dlho, ako to len bude možné. Pomôže vám k tomu spoľahlivý kryt, zhotovený výlučne pre Apple i Pad 10.2 (2019). Okrem toho, že ho ochráni pred mechanickým poškodením, vytvorí priestor pre vaše vlastné kreácie, obľúbené fotky, obrázky či motivačné nápisy.

Vytvorte si vlastný kryt na tablet, aký nebude mať nikto iný

Nemusíte byť nijako mimoriadne zručný, nadpriemerne sa vyznať v technológiách či oplývať nekonečnou fantáziou. Zhotoviť si svoj vlastný a absolútne originálny kryt je vďaka nám také jednoduché, až sa budete čudovať. Stačí vám len niekoľko minút a výsledkom bude obal na Apple iPad 10.2 (2019), aký by ste nikde inde nezohnali. Vyberte si napríklad nápis, aký chcete na obal umiestniť, zvoľte si typ písma a veľkosť nápisu a rozhodnite sa, kde by podľa vás najväčšmi pasoval. Doplňte nápis vhodnou grafikou z galérie alebo nahrajte fotku, ktorú si želáte mať na obale a potom sa už len vyhrajte s celkovým vizuálom. Sami uvidíte, že je to nielen jednoduché, ale aj nemierne zábavné.

Darujte obaly s vlastným motívom svojim blízkym

Ak viete o niekom, koho by obal s vlastným motívom potešil, máte šancu na dokonalý darček. Už sa nemusíte trápiť s rozmýšľaním, čím by ste ich potešili a čo by ste pre nich mali vybrať. Ukážte svojim rodinným príslušníkom, priateľom, či známym, že viete, čo majú radi. Obal s vlastným motívom, pomocou ktorého vystihnete ich záujmy alebo zvečníte spomienky na spoločne prežité chvíle, tak získa skutočne neoceniteľnú hodnotu. Dokážete tak, že vám na nich záleží a nepadne vám zaťažko nájsť si čas a pripraviť pre nich niečo naozaj milé a osobné.