+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Apple

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Navrhnite si kryt pre zariadenia Apple

Puzdro pre chytrý mobilný telefón značky Apple iPhone s vlastným motívom/potlačou určite zaujme nielen vás, ale aj vašich priateľov. Ukážte im, ako ľahké je s našou pomocou nájsť svoju vlastnú cestu. Puzdro pre chytrý mobilný telefón sa môže javiť ako bezvýznamný detail, ale v dnešnom svete sú to práve také detaily, ktoré robia rozdiel. Náš sortiment zahŕňa kryty s fotografiou na mobily Apple iPhone aj iné, ktoré sú prispôsobené širokému spektru telefónov nielen tejto značky. Či už zvolíte akejkoľvek puzdro, vždy bude váš prístroj chránený pred pádom a súčasne ho obal ozdobia presne podľa vášho vkusu. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Vďaka puzdru sa vám bude prístroj tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol.

Vlastné motívy krytov pre Apple

Keď vám mobil Apple iPhone spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku puzdro zaobstarali. Používanie puzdra na mobil Apple iPhone s vlastným motívom/potlačou má rovnako aj ďalšie dôvody. Ľahko sa môže stať, že sa vám odrie šošovka fotoaparátu. Potom je vám aj ten najlepší fotoaparát v mobile k ničomu. A prezerať si fotky s poškriabaným displejom asi tiež nie je nič moc. V neposlednom rade chráni obal telefón pred znečistením.

Informácie o značke Apple

Nahryznuté jablko sprevádza našu históriu už od prvopočiatkov, zatiaľ čo ale pôvodne znamenalo vyhnanie z raja, dnes predstavuje vstupenku k lepším mobilným telefónom. Telefóny od spoločnosti Apple sú jedny z najlepších kúskov, ktoré na trhu nájdete. Majú tie najnovšie funkcie a schopnosti, ktoré si vás ľahko získajú, pretože ako sa hovorí, na lepšie si človek zvykne rýchlo. Doprajte si luxusné a výkonný telefón v podobe mobilu od Apple a investujte do svojej budúcnosti na špičke spoločenského rebríčka. S telefónom od Apple sa tam dostanete ľahšie vďaka perfektnej organizácii a užitočným aplikáciám.