Navrhnite si vlastnú puzdro pre Allview

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre zariadenia Allview

Personalizované puzdro pre chytrý mobilný telefón značky Allview je ideálny pre všetkých, ktorí ocenia predovšetkým pozoruhodná riešenia. Máte hlavu plnú nápadov? Páči sa vám vyniknúť? Vyjadrite sa, vytvorte si puzdro s vlastným motívom/potlačou a odlíšte sa od zvyšku sveta. Takéto puzdro je skvelý nápad na darček pre milovaného človeka. Môžete si ho ale tiež nechať pre seba! Náš sortiment zahŕňa kryty s fotografiou na mobily Allview aj iné, ktoré sú prispôsobené širokému spektru telefónov nielen tejto značky. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol.

Vlastné motívy krytov pre Allview

Dôvodov, prečo použiť puzdro na mobil Allview s vlastným motívom/potlačou, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - obal na mobil zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Spomínate si na svoju prvú nezničiteľnú Nokii či Alcatel? Dnešné chytré hračičky sú proti ním ale pekné krehotinky. Ochranné puzdro na mobil Allview ich chráni pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia.

Informácie o značke Allview

Rovnako ako mnoho iných výrobcov, tak i Allview vyrába svoje smartphony a tablety v Číne. Samotná značka je však ako domovská vedená v Rumunsku. Menej známy výrobca sa pred niekoľkými rokmi "preslávil" smartphony s Windows Phone 8.1, dnes v jeho portfóliu nájdete skôr cenovo dostupné Android. Telefóny tejto značky ponúkajú spoľahlivý výkon a široký záber prakticky využiteľných funkcií. Výkonný procesor, integrovaný fotoaparát s veľkým rozlíšením a veľkorysá interná pamäť sú prednosti telefónov Allview. Zariadenie vám uľahčí dennú komunikáciu a ponúkne zábavu vo vysokej kvalite. V roku 2017 spoločnosť uviedla na trh produkty X4 Soul and X4, najpokročilejšie a najkomplexnejšie smartphony Allview, vybavené vysoko kvalitnými kamerami, silnými batériami a nízkou spotrebou energie. X4 Soul je prvý telefón Allview s dvomi integrovanými kamerami, čím je dosiahnuté výsledku podobnom tomu z fotoaparátu DSLR. V tom istom roku firma predstavila prvý smartphone s hlasovým asistentom v rumunčine.