Navrhnite si vlastnú puzdro pre Alcatel 3X (2020)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Trendy obaly s vlastnou fotografiou

Personalizované obaly na telefón Alcatel 3X (2020) sú tým správnym priestorom na to, aby ste vyjadrili svoju kreativitu, pretavili svoje nápady do reálneho sveta a naviac sa pri tom skvele zabavili. Vyskúšajte si teda vytvoriť jeden pre seba a ďalší pre svoju rodinu a známych ako osobný darček, ktorý iste nebude len tak nečinne sedieť na polici. Na svoj kryt si však môžete navrhnúť aj fotografiu svojho obľúbeného herca, speváka či hudobnej kapely, krásne vyzerajú aj motivačné obaly s vašimi vysnívanými autami, domami alebo exotickými dovolenkami. Ak sa nad svojim puzdrom zamyslíte ako nad nepopísaným maliarskym plátnom, bude vám dávať obrovský priestor k tvorbe niečoho skutočne výnimočného.

Kryty na Alcatel 3X (2020) podľa vášho gusta

Naše obaly s vlastnými motívmi však nie sú len štýlovým doplnkom, ale hlavne funkčnou ochranou. Silikónové kryty ale aj plastikové či knižkové puzdrá od etuo.sk sú veľmi odolné voči vlhkosti, nečistotám a mastným odtlačkom prstov, ale dokážu absorbovať aj nárazovú energiu pádov a tak ochránia váš telefón za každých okolností. Majú transparentné bočné strany, takže s nimi telefón vyzerá elegantnejšie, jemnejšie a modernejšie ako kedykoľvek predtým. Vyberte si ten najvhodnejší pre seba a naša webová stránka vás presmeruje priamo do online editora, kde môžete začať tvoriť svoje návrhy. Venovať sa im budeme hneď po odoslaní.

Univerzálny Alcatel 3X (2020) pre vaše potešenie

Túžite po modernom telefóne s vyspelými funkciami, ale musíte myslieť aj na svoj rozpočet? Potom rozhodne siahnite po telefóne Alcatel 3X (2020), ktorý vám dopraje príjemný dizajn a skvelé prvky v jednom. Je vybavený 16 MPx fotoaparátom s LED diódou, vnútornou pamäťou 64 GB a funkciou bezdrôtového napájania. Ponúka vám tiež výkonnú 4 000 mAh batériu, ktorá podrží vašu aktivitu na telefóne aj dva dni bez potreby nabíjania. Pokojne tak môžete nerušene sledovať videá, počúvať hudbu alebo hrať hry online celé hodiny bez prestávky.