CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Alcatel 3X (2019)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Prečo si vytvoriť vlastné motívy krytov

Alcatel 3X (2019) je smartfón, ktorý si jednoznačne zaslúži pekný a kvalitný obal. Doprajte mu kryt alebo puzdro odolné voči špine s unikátnou ochranou proti odtlačkom prstov a nenapodobiteľným dizajnom. Originálne obaly na mobil už totiž dávno nie sú hudbou budúcnosti. Naopak, môžete si ich pohodlne nechať vyrobiť priamo u nás. Na vás ostáva už len výber toho najvhodnejšieho motívu a jeho umiestnenie na vybraný obal prostredníctvom jednoduchého, intuitívneho nástroja. Obaly s vlastným motívom vám pomôžu odlíšiť sa a dodajú vášmu štýlu punc nezávislej, kreatívnej osobnosti.

Darujte unikátny obal na Alcatel 3X (2019)

Nie ste to vy, ale niekto z vašich blízkych, kto má smartfón Alcatel 3X (2019)? V tom prípade máme pre vás perfektný typ na darček, ktorý bude funkčný i elegantný zároveň. Už nemusíte rozmýšľať a hľadať, čím by ste danej osobe urobili radosť. Rozhodnite sa pre vlastné motívy krytov, ktoré umožňujú vytvoriť si obal, aký nemá nik iný. Postačí, ak budete vedieť, čo máte vybrať a kde na obale to chcete umiestniť a zvyšok už urobíme my. Vy získate nápaditý darček a obdarovaný kvalitný obal s unikátnym nadčasovým dizajnom.

Popustite uzdu fantázii a vytvorte si vlastný kryt na mobil

Puzdrá či kryty na mobil, oboje môžu nadobudnúť novú, vyššiu a najmä osobnú hodnotu. Všetko závisí od toho, ako vyzerajú a čím sú pre vás špecifické. Isteže, odolnosť obalu proti pádom a jeho ochrana pred mechanickým poškodením je pri výbere prvoradá, no to, čím sa kvalitné obaly na mobily od seba navzájom odlišujú, je práve dizajn. Počúvnite svoj inštinkt, vyberte si motív, ktorý vás najviac vystihuje a nechajte si ním vyzdobiť smartphone, ktorý je prakticky stále s vami. A ak sa neviete rozhodnúť len pre jeden, pokojne si dajte urobiť aj dva alebo tri a striedajte ich, ako sa vám bude páčiť.