CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Alcatel 3L (2020)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálny obal na Alcatel 3L (2020) máte na dosah ruky

Ak vás už nebaví neustále stretávať ľudí s rovnakými obalmi na telefóne, ako máte vy, jednoducho s tým prestaňte. Nie, nemusíte pritom prestať vychádzať na ulicu - stačí len pokiaľ si vytvoríte obal na mobil, aký nemá nikto iný na svete. Napríklad s fotografiou z vašej svadby či promócii, s momentkou vašich detí alebo domáceho miláčiko či so záberom z vašej luxusnej dovolenky. 

Vytvoriť si kryt na telefón je ľahšie, než si myslíte

Rozhodli ste sa pre výrobu krytu s vlastným dizajnom? Jeho výroba je určite ľahšia, než si myslíte. Stačí, ak si vyberiete typ obalu na váš Alcatel 3L (2020), ktorý vám bude njaviac vyhovovať a presuniete sa do našej online kreatívnej dielne. Nahrajte si vašu obľúbenú fotografiu a upravujte ju podľa svojej fantázie. Pridať k nej môžete farebné pozadie, predpripravené motívy, texty alebo ďalšie fotografie. Potom si svoj návrh skontrolujte a jednoducho odošlite. Začneme ho pripravovať hneď na ďalší pracovný deň. Obaly sú tlačené v maximálnej kvalite, takže ak sa vám nedopatrením zašpinia, môžete ich umyť pod tečúcou vodou alebo vlhkou handričkou bez obáv z toho, že by sa vám ošúchali farby. Vaše motívy vždy pripravujeme na biely podklad, aby boli čo najlepšie viditeľné. Ani najtmavšie miesta tak nikdy nezaniknú.    

Vyberte si skvelý Alcatel 3L (2020)

Smartfón Alcatel 3L (2020) ponúka všetky výhody, ktoré len môže moderný telefón náročnému užívateľovi sľúbiť. Napríklad skvelý fotoaparát v rozlíšení 48 MP, 6,22-palcový HD+ Vast displej s výrezom pre selfie fotoaparát alebo dlhotrvajúcu batériu s kapacitou 4 000 mAh, čo potiahne váš výkon celé hodiny bez potreby nabíjania. To všetko doplnené o moderný dizajn s odolným 2.5D sklom sediaci presne do vášho vrecka či dokonalú funkciu Google Assistant Button pre lepšiu orientáciu a pomoc kdekoľvek sa nachádzate len pomocou spúšťajúcej frázy „Hej Google“.