+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Alcatel 3 (2019)

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

Vlastná potlač váš kryt na telefón Alcatel 3 2019 ozvláštni a dodá mu šmrnc

Odlíšiť sa od davu, vynikať a byť jedinečný chce každý. Nie každý však vie, ako na to. Čo tak začať od zariadenia, ktoré počas bežného dňa používate najviac a ocitá sa vo vašej ruke takmer neustále? Váš telefón by mal presne vyjadrovať vašu osobnosť a vyčariť vám úsmev na perách vždy, keď ho chytíte do ruky. Dosiahnite tento pocit pomocou obalov vytvorených len pre vás. Vyrobiť si ich môžete aj sami – za pár minút v našom prepracovanom editore.

Ako si vytvoriť obal s vlastnou potlačou?

Knižkové aj plastikové obaly vyrábame presne na mieru podľa vašich predstáv, štýlu a fantázie. Chápeme totiž, že klasické obaly nemusia sedieť vkusu každého z našich zákazníkov. Navrhnite si teda obal na váš Alcatel 3 (2019) celkom sami. V našom systéme si naň celkom jednoducho nahráte obľúbenú fotografiu či logo alebo grafiku, pridáte texty či ďalšie motívy a jednoducho nám návrh odošlete. My sa následne postaráme o všetko ostatné tak, aby vám váš vysnívaný obal iba prišiel ku dverám a vy ste si mohli jeho originálny design naplno užívať všade, kam sa len pohnete.

Zaoblený mobilný telefón Alcatel 3 (2019) pre spokojné dni

Model smartfónu Alcatel 3 2019 má neodškriepiteľnú schopnosť priťahovať k sebe mladšiu generáciu „telefonistov“. Pýtate sa prečo? Dôvodov je mnoho: napríklad výkonná čítačka odtlačkov prstov na zadnej strane telefónu, prepracovaný a vysokokvalitný displej v modernom pomere 18:9 alebo možnosť vybrať si z niekoľkých farebných prevedení, ktoré oceníte nielen vy, ale aj vaše okolie. Aj keď má telefón Alcatel 3 o niečo menšiu úložnú pamäť, dokážete si tento nedostatok vynahradiť dobrou výdržou či spoľahlivým fungovaním zariadenia. Pokiaľ si na neho naviac budete dávať pozor kvalitným ochranným príslušenstvom, je takmer isté, že vám bude robiť spoločnosť v nepoškodenom stave ešte príjemných pár rokov.