Navrhnite si vlastnú puzdro pre Alcatel 1SE (2020)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na Alcatel 1SE (2020), ktoré nemá nikto na svete

Ani vás už nebavia rovnaké obaly na telefóny, ktoré majú desiatky vašich priateľov a známych? Odlíšte sa od davu a vytvorte si niečo originálne. Stať sa designérom vlastného krytu na mobil sa totiž môžete vy sami – len pomocou nášho jednoduchého online počítačového systému. Navrhnite si obal, ktorý budete milovať. Umiestnite naň fotografiu alebo obľúbený obrázok či logo. Doplňte celú grafiku motivačným sloganom, svojim menom alebo chytľavým nápisom. Že vás to baví už teraz a neviete sa dočkať samotnej tvorby? Poďme na to spoločne krok po kroku!

Výroba vlastného obalu krok za krokom

Ako prvé si vyberte typ obalu, ktorý vám najviac sadne. Kliknite na neho a automaticky vás presunieme od online priestoru našej kreatívnej dielne. Teraz je čas, aby ste si vybrali svoju dokonalú fotku či obrázok. Bude to snímok z vašej svadby alebo rodinnej oslavy? Ftoka domáceho maznáčika alebo záber vašich detičiek? Vyberajte fotografie v dobrom rozlíšení tak, aby na vašom obale čo najlepšie ukázali. Svoj dizajn si v závere pred odoslaním skontrolujte a my sa následne postaráme o všetko ostatné tak, aby vám váš vysnívaný obal iba prišiel ku dverám a vy ste si mohli jeho originálny design naplno užívať všade, kam sa len pohnete.

Nechajte sa okúzliť smartfónom Alcatel 1SE (2020)

Spoľahlivý spoločník na každý deň za veľmi dobrú cenu. Aj tak by ste mohli nazvať telefón Alcatel 1SE (2020). Ponúka 6,22-palcový HD+ displej s rozlíšením 1520 × 720 px a trojitý fotoaparát s rozlíšením hlavného objektívu 13 MPx. To však nie je ani zďaleka všetko. Tí, ktorí milujú svoje súkromie, iste ocenia aj snímač odtlačku prstov spojený s identifikáciou tváre FaceUnlock. Telefón vám navyše dáva možnosť aktivovať hlasového asistenta pomocou špecializovaného tlačidla a obsahuje aj výkonnú batériu s kapacitou 4 000 mAH.