CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Alcatel 1S (2020)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre váš Alcatel 1S (2020)

Mobilné telefóny značky Alcatel môžete odlíšiť od zvyšku smartfónov na trhu vytvorením originálneho obalu. Nemusíte nikam chodiť, ani sa preklikávať medzi webmi. Všetko, čo potrebujete k tvorbe vlastného obalu pre váš Alcatel 1S (2020), nájdete priamo na stránkach internetového obchodu Etuo.sk, špecialistu na ochranné doplnky k telefónom a príslušenstvo. Čo však rozhodne musíte mať poruke, je vhodný motív na váš nový obal.

Potrebujete obrázok alebo fotku vo vysokom rozlíšení

Je len na vás, aké kryty pre váš mobil Alcatel 1S (2020) navrhnete. K dispozícii sú silikónové aj knižkové puzdrá na chytré telefóny Alcatel. Čo ďalšie k obalom s vlastným návrhom potrebujete? V prvom rade si na našich stránkach vyberte, či budete vytvárať potlač pre puzdro alebo pre kryt. Potrebujete aj fotografiu, grafiku alebo obrázok vo výbornom rozlíšení. Iba ono zabezpečí, že bude vaša potlač dokonalá a stála. Ak by ste poslali do tlače obrázok v malom rozlíšení, mohol by byť neostrý a vaša snaha o pekný kryt by vyšla nazmar. Neriskujte to a vyberte z vašej galérie, ktorú skrýva Alcatel 1S (2020), tú najostrejšiu obľúbenú fotografiu. V aplikácii priamo na stránkach uvidíte, ako bude váš návrh na kryte vo finále vyzerať.

Dotvorte potlač do dokonalosti – je to len na vás

Je skvelé a mimoriadne praktické, že naša aplikácia umožňuje aj drobné úpravy. S obrázkom môžete hýbať, meniť jeho veľkosť, otáčať ho alebo ho oživiť nejakým zaujímavým detailom. Veríte pozitívnym afirmáciám alebo sa riadite nejakým mottom? Pridajte ho do návrhu, získate unikátny obrázok, ktorý nebude mať nik iný, len vy. Na obale vyzerá úžasne aj venovanie. Obaly s vlastnou potlačou sa môžu ľahko stať jedinečným osobným darčekom, ktorý sa obdarovanému vryje do pamäti. Potrebujete sa inšpirovať? Navštívte náš Instagram, ktorý je plný vydarených vlastných návrhov aj netradičných tipov na obaly s vlastným motívom.