Navrhnite si vlastnú puzdro pre Alcatel 1S

No search results

Originálne obaly na telefóny Alcatel 1S

Ste výnimoční. Ale niekedy si tak možno nepripadáte. Ak aj vy niekedy upadáte do stereotypu, ktorý by ste konečne radi prelomili, máme pre vás riešenie – originálne puzdrá na telefóny s možnosťou tvorby vlastnej potlače. Podľa vašej fantázie, podľa vašej osobnosti. Podľa vás.

Staňte sa designérom vlastného telefónu Alcatel 1S

Navrhnutie vlastného krytu na smartfón je hračka. Stačí, aby ste mali počítač s internetovým pripojením. Alebo mobil. Vyhľadajte si svoj typ telefónu, zvoľte druh obalu – silikónový či knižkový – a začnite. Náš online editor je veľmi intuitívny a určite veľmi rýchlo prídete na to, ako ho používať. Pridávajte doň svoje obľúbené fotografie, farby pozadia alebo mottá, ktoré vás motivujú. Nič z toho nie je presne váš štýl? Dolaďte svoj obal kolekciou našich pozadí alebo motívov, ktoré sme pre vás zdarma ako bonus uvoľnili. Predtým, ako nám obal na vytlačenie odošlete, skontrolujte si jeho finálny vzhľad. Tlačíme vždy na biely podklad a miesta, ktoré nebudú zaplnené, ostanú automaticky biele. Ak je všetko poriadku, návrh nám odošlite a potom si už len počkajte na výsledok. Ak ste spokojní, nezabudnite jeden objednať ako originálny darček aj svojim blízkym.

Alcatel 1S známy po celom svete

Nehovorte, že nepoznáte firmu Alcatel. My by sme vám rozhodne neverili. Bola založená ešte v 19. storočí, odkedy si pomaličky šliapala svoju cestu na vrchol. Ak patríte medzi staršie ročníky, asi si budete spomínať na svoje prvé telefóny – pochádzali z 90. rokov a všetky vyzerali veľmi podobne. Vyznačovali sa však svojou spoľahlivosťou a dobrou kvalitou v kombinácii s lákavou cenou. Odvtedy firma prešla veľkými zmenami. S príchodom smartfónov sa na trhu neskutočne rozmohla konkurencia, ale značka Alcatel však zostala taká rozoznateľná, že sa ľahko zaoberala získavaním nových zákazníkov tým, že ponúkala jedinečné riešenia. A tak tomu ostalo až do dneška – Alcatel nebude nikdy krokom do neznáma.