Navrhnite si vlastnú puzdro pre Alcatel 1B (2020)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Alcatel 1B  (2020) odlíšite vlastným obalom

Vystúpte z davu, buďte iní ako ostatní. Ak vlastníte telefón značky Alcatel, je na mieste mu zaobstarať kvalitnú ochranu, o tom niet pochýb. Ako docieliť, aby bol originálny? Jednoducho! Objednajte mu moderný obal z ponuky Etuo.sk, ktorý si prispôsobíte svojim predstavám. Nenechajte vášho mobilného miláčika splynúť s davom. Je to také jednoduché – na stránkach nášho eshopu mu môžete vytvoriť obal alebo puzdro s potlačami od výmyslu sveta. Fotografia krásnej scenérie, prírodný motív s pestrými kvetmi, zvieratá a ich „volanie divočiny“ alebo len momentka s partnerom počas kávičkovania na terase? Je len na vás, čo chcete mať na vašom mobile.

Buďte originálnym návrhárom vášho mobilu Alcatel 1B (2020)

Zvoľte si kryt alebo puzdro – to je alfou a omegou celého navrhovania vlastných ochranných prostriedkov na stránkach Etuo.sk. Skvelé je, že nemusíte sťahovať žiadnu aplikáciu, stačí využiť online nástroj, ktorý sa už o všetko ďalšie postará. Jediné, čo musíte urobiť, je nájsť si v galérii vášho Alcatel 1B (2020) vhodný obrázok alebo fotografiu s perfektným rozlíšením. Len tak bude vaša potlač ostrá, žiariaca farbami a bez akýchkoľvek neostrostí. Druhou dôležitou vecou, na ktorú nesmiete zabudnúť, je výber obalu presne pre váš konkrétny model mobilného telefónu.

Navrhnite darček, vlastný obal je skvelým riešením

Neviete, čo by ste podarovali vašej polovičke k výročiu? Mame k sviatku všetkých mamičiek? Otec čaká tiež drobnosť na Deň otcov. Riešenie je jednoduché – nechajte im potlačiť obal nápaditým motívom, ktorý im bude pripomínať, ako veľmi vám na nich záleží. Vždy však vytvárajte kryty presne pre konkrétny mobil, napríklad aj pre Alcatel 1B (2020). Iba tak mu bude sedieť ako uliaty a vy ho nebudete musieť pri žiadnej príležitosti skladať, len si užívať jeho ochranné vlastnosti. Ponúkame vám len kvalitné obaly a puzdrá, vlastné potlače a potlače z našej ponuky sa vyrábajú rovnakou technikou.