Navrhnite si vlastnú puzdro pre Alcatel 1 (2019)

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si vlastný kryt pre váš Alcatel 1 (2019)

Vlastníte smartfón Alcatel 1 (2019) a chceli by ste, aby vyzeral originálne? Stačí, ak si upravíte obal, puzdro alebo kryt v našej on-line dielni podľa svojich predstáv. Pre milovníkov vlastného štýlu a jedinečnosti je na našich stránkach Etuo.sk pripravený jednoduchý nástroj na výrobu vlastných krytov. Svoj kvalitný kúsok si vyrobíte rýchlo a jednoducho!

Vyrobte si vlastný obal alebo puzdro

Čo tak si dať kreatívnu chvíľku, počas ktorej premeníte svoje predstavy na návrh krytu podľa vlastného vkusu? Odviažte sa a navrhnite si v našej aplikácii obal s vlastnou potlačou, ktorý bude unikát. Čo k tomu potrebujete? Postačí vám nápad na grafiku s vlastným citátom alebo pozitívnou afirmáciou a fotografia vo veľmi vysokej kvalite. Práve kvalita vami zvoleného obrázku je rozhodujúca a od nej sa odvíja dokonalosť potlače. Vytvorte si u nás puzdro, ktoré vám spríjemní každú chvíľu a pripomenie napríklad spomienky na nezabudnuteľnú dovolenku. Je len na vás, čo bude zdobiť váš smartfón Alcatel 1 (2019).

Kryt s vlastným motívom ako darček? Áno!

Ak práve premýšľate nad nápaditým darčekom, ktorým by ste potešili vašich blízkych, obal na Alcatel 1 (2019) je skvelým riešením. Už sa len rozhodnúť, či vám bude viac vyhovovať knižkový alebo silikónový variant. Favorita vám pomôže vybrať aplikácia, ktorá vám ukáže každý váš návrh už priamo na kryte. Finálnu fotografiu alebo grafiku môžete posúvať, meniť jej veľkosť alebo natáčať podľa vašich predstáv, pokojne pridajte aj text alebo emotikon. Kryty s vlastným motívom sú výborným darčekom napríklad na Vianoce alebo na životné jubileum alebo len tak, z lásky. Nenapadá vám žiaden originálny návrh? Pozrite si stovky vydarených vlastných obalov na našom instagramovom profile a inšpirujte sa! Nezabudnite, všetky kryty z našej ponuky, vrátane tých s vlastnou potlačou, dokonale ochránia váš mobil Alcatel 1 (2019) pred mechanickým poškodením a nečistotami.