+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Navrhnite si vlastnú puzdro pre Alcatel 1 (2019)

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Odhaľte svoje ja a vytvorte si vlastný kryt na mobil

Éra uniformných obalov na smartfóny už dávno skončila. Nenuďte sa s jednofarebnými puzdrami a krytmi, ani nepodliehajte názoru, že sa musíte uspokojiť s obalmi na mobil, ktoré navrhol niekto iný. Ukážte, že máte na to, aby ste sa prejavili ako osobnosť a vytvorte si vlastnú predstavu o tom, ako by malo vaše puzdro či kryt vyzerať. Svoje nápady môžete realizovať na odolných obaloch, ktoré životnosť vášho Alcatelu 1 (2019) dokážu predĺžiť až o niekoľko rokov. Váš mobil si to predsa zaslúži – a vy, samozrejme, tiež.

Obaly s vlastným motívom pre tých, ktorí vedia, čo chcú

Máte veselú fotografiu, vtipnú grafiku alebo nádherný obrázok, ktoré sú hodné viac, ako len byť uložené niekde v počítači? Neváhajte a podeľte sa o ne s ostatnými prostredníctvom motívu na puzdro či kryt telefónu, ktorý si sami navrhnete. Všetko, čo musíte urobiť, je upraviť svoje nápady pomocou nášho intuitívneho nástroja. Námet môžete ozvláštniť prostredníctvom vhodnej farby či doplňujúceho nápisu a s takýmto základným návrhom sa môžete pohrať až dovtedy, kým s ním nebudete úplne spokojní. Výsledok vám s pomocou kvalitnej potlače prenesieme na vybraný obal na Alcatel 1 (2019), aby ste si ho vychutnali, kedykoľvek vám naň padne zrak. Ako dôkaz, že si za svojou prácou stojíme, na spodnú časť obalu umiestňujeme meno našej značky etuo.sk.

Štýlové obaly na mobil pre každého

Vlastné motívy krytov sú riešením doslova pre všetkých, ktorým bežne predávané obaly na mobily nevyhovujú. Vybrať si nielen kvalitný, ale aj pekný obal na mobil, ktorý vás osloví svojím dizajnom je veľmi dôležité, pretože to bude práve obal, na čo sa budete pozerať vždy, keď budete chcieť mobil použiť. Nájdite si pár minút a vytvorte si unikátny motív na puzdro či kryt, pretože viac času určite potrebovať nebudete. Naopak, za krátku chvíľočku si môžete navrhnúť motív, ktorý vám vďaka trvácnej potlači vydrží slúžiť v nezmenenej kvalite po celé roky.