Navrhnite si vlastnú puzdro pre Alcatel

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Navrhnite si kryt pre zariadenia Alcatel

Snívate ak o svojom vlastnom, unikátnom puzdre pre chytrý mobilný telefón značky Alcatel, niečo pre vás máme! V našom e-shope môžete premeniť svoj sen v realitu a navrhnúť si moderné puzdro s vlastným motívom/potlačou, ktoré splnia všetky vaše požiadavky a zároveň presne zodpovedá značke a modelu vášho telefónu. Náš sortiment zahŕňa kryty s fotografiou na mobily Alcatel aj iné, ktoré sú prispôsobené širokému spektru telefónov nielen tejto značky. Každé puzdro je originál z odolného materiálu. Všetky ponúkané puzdra sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. V puzdre od nás bude váš mobil zaručene cool.

Vlastné motívy krytov pre Alcatel

Poznáte to. Vraciate sa z obchodu s novým mobilným telefónom Alcatel. Zrejme ste do neho niekoľko tisíc a viac investovali a chcete s ním nejaký ten piatok stráviť. Teraz si odpovedzte na otázku. Koľkokrát sa vám stalo, že vám mobil vypadol z vrecka, batohu či aktovky? Dôvodov, prečo použiť puzdro na mobil s vlastným motívom/potlačou, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - obal na mobil Alcatel zaručuje jeho dlhšiu životnosť.

Informácie o značke Alcatel

Alcatel je pôvodne francúzska značka, ktorá v 90. rokoch pomáhala formovať európsky mobilný trh. V roku 2005 značku kúpila čínska spoločnosť TCL, ktorá pod ňou vyrába smartphony, tablety, modemy a príslušenstvo. Je to jedna z najväčších spoločností na svete, ktorá sa zaoberá výrobou elektroniky. Je známa hlavne ako výrobca televízorov, videokamier a mobilných telefónov. Ako jedna z mála nezanevrela ani na predajni menej atraktívny segment klasických tlačidlových telefónov. Vyrába rad telefónov s modelovým názvom Alcatel OneTouch. Tieto mobilné telefóny sa pýši intuitívnym užívateľským ovládaním, nízkou cenou a vysokým výkonom. Na trhu nájdeme širokú škálu ich mobilov, napr. základné telefóny s tlačidlami, retro "véčka", ktoré sú stále obľúbenejšie. Ak dávate prednosť smartphonom, ani tu nezostal Alcatel pozadu, ponúka chytré dotykové mobily. Zaoberá sa tiež výrobou brandovaných zariadení pre operátorov a BlackBerry.