+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryt pro mobil etuo Design Case - Pastelové vzory - Květinové pouzdro - biely (299787)

Hodnotenie: 5.0   (2)
Cena: 13,90 €
Vyberte farbu:
Dostupnosť > 10 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY
Puzdro z TPU s farebnou potlačou

Etuo Design Case - ľahký ochranný obal s módnou nezmazateľnou potlačou

 

Obal etuo Design Case je ľahké puzdro na telefón vyrobené z pružného materiálu TPU. Tvrdený silikón dokonale chráni mobil pred potenciálnym mechanickým poškodením a je dostatočne pružný na to, aby nepoškodil originálny kryt telefónu alebo z neho neskĺzol. Kolekcia etuo Desing Case sa vyznačuje širokým výberom dizajnérskych potlačí, medzi ktorými si každý môže nájsť dokonalý vzor sám pre seba. Môžete si okrem iného vybrať mramorové, kvetované, ľudové či vintage vzory alebo obal s inšpiratívnymi nápismi.

 

Navyše puzdrá na telefóny zo série etuo Design Case majú aj ďalšie výhody:

  • priehľadné hrany,
  • nezmazateľná potlač,
  • priamy prístup k nabíjaciemu portu,
  • vyčnievajúce okraje chrániace obrazovku,
  • ľahkosť a pružnosť.
Odolné puzdro na telefón

Aké benefity vám prinesie etuo Design Case?

 

Každé puzdro zo série etuo Design Case chráni zadnú a bočnú stranu telefónu. Všetky obaly pripravujeme na mieru konkrétnemu modelu telefónu. To znamená, že kryt je nielen kompatibilný s telefónom, čo sa týka rozmerov, ale obsahuje aj potrebné výrezy pre jeho zadný fotoaparát, tlačidlá a konektory. Nezmazateľná potlač zaručuje, že aj po dlhom čase používania bude puzdro vyzerať rovnako dobre, ako tomu bolo v deň nákupu. Vďaka mierne zosilneným okrajom krytu je menšie riziko poškodenia displeja telefónu. Pri páde na rovný povrch nie je obrazovka v priamom kontakte so zemou.

Puzdro z TPU s farebnou potlačou

Prečo je puzdro na smartfón nenahraditeľným doplnkom?

 

Bez ohľadu na model smartfónu, ktorý vlastníte, stojí za to použiť ochranné puzdro. Pevný kryt vyrobený z odolného materiálu zaručuje účinnú ochranu pred mnohými možnými poškodeniami mechanického charakteru. Obal telefónu zabraňuje tvorbe odrenín, škrabancov a vrypov na samotnom kryte smartfónu.

 

Puzdro je tiež ďalšou vrstvou, ktorá absorbuje kvapky a nárazy, vďaka čomu znižuje riziko poškodenia chúlostivých komponentov vo vnútri telefónu. Tiež by sa nemalo zabúdať, že vysokokvalitné puzdro na telefón je ozdobou prístroja a príležitosťou na prispôsobenie vášho mobilu. Môžete si vybrať puzdro s potlačou, ktoré sa venuje napríklad na vašim koníčkom, záujmom alebo svetonázoru.  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

Zásielkovňa
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €

123 kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,79 € 4,79 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

  Radivoj, 30. novembra 2019

  Víťazoslava, 31. augusta 2019

Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.
  • Typ krytu: silikónové / gélové
  • Výrobca / Séria: etuo Design Case
  • Farba / vzor: multicolor / so vzorom, biely