Kryt pre mobil - etuo Glossy Case - Gold Abstract - Marble with a golden application (465729)

Rating:  4.6
(5)
Cena: 17,90 € including VAT 23%
Dostupnosť > 10 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,59 €  
Vrátenie tovaru do 30 dni  

etuo Glossy Case - elegantné puzdro s vysokými ochrannými vlastnosťami

Fenomenálne puzdrá zo série etuo Glossy Case sú obrnené puzdrá s hranami TPU a plastovou doskou v zadnej časti. Predstavujú mimoriadne módnu a efektnú grafiku, ktorá okrem iného odkazuje na vzhľad metamorfovaných hornín, minerálov a drahých kovov. Desiatky vzorov a farieb na výber vám umožnia zladiť dokonalé ochranné puzdro podľa vášho vkusu a individuálnych preferencií. Horná vrstva na zadnej strane puzdra je jemne trblietavá priehľadná. Dokonale chráni tlač krytu pred poškriabaním a dodáva mu fascinujúci trojrozmerný efekt. Hlavné výhody série lesklých puzdier etuo sú:

  • - módny dizajn,
  • - matné ráfiky TPU absorbujúce nárazy,
  • - plastová doska vystužujúca telo telefónu,
  • - priehľadná fólia ochraňujúca potlač,
  • - výrezy pre externé komponenty.

Spoľahlivá ochrana etuo Glossy Case

Lesklé puzdro etuo predstavuje nielen módnu estetiku, ale zaručuje aj nadpriemerné ochranné vlastnosti. Robustné puzdro má zosilnené ráfiky vyrobené z mimoriadne odolného materiálu - termoplastického polyuretánu. Vyznačuje sa vynikajúcimi vlastnosťami otrasmi, vibráciami a tlmením nárazov. Vďaka tomu puzdro chráni smartfón pred poškriabaním, odreninami a minimalizuje riziko poškodenia vnútorných častí prístroja nárazom alebo pádom. Vďaka plastovej doske, ktorá spevňuje telo telefónu, existuje menšie riziko nebezpečného ohnutia smartfónu. Pretože je vo vrchnej vrstve puzdra použitá priehľadná fólia, potlač na puzdre má vždy rovnaký vzhľad.


Prečo sa oplatí používať puzdro na telefón?

Aj keď moderným smartfónom určite nemožno uprieť vysokú estetiku, sú tieto zariadenia oveľa viac vystavené mechanickému poškodeniu. Môžu sa vyskytnúť pri páde telefónu, ale aj pri každodennom používaní, napríklad pri nosení smartfónu v kabelke s kľúčmi. Výberom krytu zo série etuo Glossy Case získate elegantné puzdro, ktoré umožní vášmu smartfónu dlhšie si udržať bezchybný vzhľad. Ochranné puzdro minimalizuje riziko odrenín a škrabancov na skutočnom kryte telefónu. Je to tiež vrstva, ktorá účinne pohlcuje všetky pády alebo nárazy. Puzdro navyše chráni smartfón aj pred nečistotami, pričom sa mimoriadne ľahko čistí.

* Zadná strana obalu je na presuny pokrytá ochrannou vrstvou.  Informácie o výrobcovi