Káble k mobilným telefónom a tabletom

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber káblov pre váš telefón

Aj keď sa snažíme, aby naše technológie fungovali bezdrôtovo, káble na mobilný telefón potrebujeme neustále. Sú vhodné hlavne na nabíjanie zariadení, synchronizáciu dát a prenášanie súborov. Jeden typ kábla býva kompatibilný so všetkými zariadeniami, ktoré sú vyrobené pre príjem rovnakých typov konektorov, preto je možné jeden kábel používať k viacerým zariadeniam. O to väčší problém však nastáva, ak sa kábel stratí, poškodí alebo znehodnotí. Jeho používaním pri poruche či vade na kvalite totiž vystavujeme riziku nielen svoj smartphone, tablet či čítačku kníh, ale koniec koncov aj svoju ochranu pred elektrickým prúdom.

Káble na nabíjanie šité na mieru

Pri výbere kábla na nabíjanie buďte obozretní a dbajte na výber toho správneho presne pre vaše mobilné zariadenie. Môžete si vybrať klasický kábel s USB konektorom na jednom konci a microUSB konektorom na druhom. Pre váš iPhone, iPad či iPod stavte radšej na špecifický lighting konektor. V ponuke e-shopu etuo.sk však nájdete aj káble s koncovkami USB-C, micro jack alebo káble s viacerými konektormi a konvertormi.

Vyberte si produkty od spoľahlivých výrobcov

Vyberte si produkty od spoľahlivých výrobcov mobilných telefónov, ako sú Apple, Samsung, Huawei či LG, ale aj modely od špecializovaných a uznávaných firiem ako Baseus alebo Atrax. Prenos dát prebieha s našimi káblami na nabíjanie a synchronizáciu telefónov v štandarde 2.0 alebo 3.0. Zamyslieť by ste sa pri ich výbere mali aj nad želanou dĺžkou káblov či ich farbou a designom. Káble do smartphonov totiž môžu byť potiahnuté elektro izolačnou gumou, ale u nás nájdete aj tie odolnejšie s tkaným plášťom. Pre výber využite naše špeciálne filtre vo vrchnej časti stránky, ktoré vám pomôžu vybrať ten správny kábel presne ušitý na váš mobilný telefón.