ICONICON

Značka bola vytvorená v roku 2016 v snahe o dosiahnutie krásy a jedinečného dizajnu. Vytvárame obaly v súlade so súčasnými módnymi trendmi - preto každá kolekcia predstavuje iný štýl a rozpráva svoj vlastný príbeh. Všetky produktové rady zastupujú ambasádorky a ambasádori, ktorí vám ukážu, ako môžete doplniť svoj jedinečný štýl a vyjadriť sa pomocou úžasných doplnkov.


ICON


ICON

VYSOKÁ KVALITA

Flexibilný odolný materiál, ktorý dobre chráni telefón a má schopnosť absorbovať energiu pádov.
ICON

TRVÁCNA POTLAČ

Potlač sa aplikuje pomocou UV digitálnej tlače a má prepracovanú grafiku.
ICON

STÁLÁ POTLAČ

Potlač je nanesená metódou UV tlače a je odolná voči mechanickým vplyvom.

ICON

TRANSPARENTNÉ RÁMY

Opticky zoštíhľujú zariadenie a vyzerajú dobre bez ohľadu na farbu krytu.
ICON

ELASTICKÝ MATERIÁL

Obal je vyrobený z termoplastického polyuretánu (TPU).
Vďaka vlastnostiam sa podobá gume, obal sa pri ohýbaní
vracia do pôvodného tvaru. TPU veľmi dobre tlmí dopady, vibrácie a otrasy,
vďaka čomu je náš telefón v prípade pádu dobre chránený.


Celá séria Icon sa skladá zo

6

zaujímavých ladiacich vzorov
ICON

Kolekcia Icon obsahuje

12

unikátnych vzorov puzdier

RAD ECO STYLE:

ICON

ICON

Rad obalov inšpirovaný prírodou a ekológiou. Ak máte radi eko trendy, táto kolekcia je práve pre vás. Séria dokonale zapadá do štýlov boho a safari, doladí napríklad odev z ľahkých priedušných materiálov s jednoduchými strihmi a v jasných farbách.


RAD BOHO:

Rad Boho je kombináciou veselého hippie štýlu s originálnym bohémskym nádychom! Kolekcia troch originálnych puzdier pre smartfóny je určená ženám, ktoré milujú slobodu a hojnosť farieb. Najmódnejšie vzory sezóny na krytoch sú perfektným doplnkom pre každodenné outfity. Rad Boho je presne to, čo si zaslúži každá žena!

MANDALA
BOHO LANDSCAPE
DREAMCATCHER
RAD AKVAREL:

ICON

Jemný a dievčenský rad obalov, ktorý odkazuje na štýl akvarelových malieb. Jemná grafika bola navrhnutá pre milovníčky pastelových odtieňov a ženského a romantického štýlu.


RAD GEOMETRIC ANIMALS:

Kolekcia obalov inšpirovaná minimalistickým geometrickým tetovaním. Do radu Geometric Animals navrhnutým Agnieszkou Rogozińskou, patria aj 3 originálne vzory určené mužom, ktorí sú si istí svojim štýlom. Módne zvieracie motívy kombinované s originálnymi ale tlmenými farbami vytvárajú sebaistý a zároveň univerzálny dizajn. Perfektný a štýlový doplnok dokonale zapadá medzi najnovšie trendy týkajúce sa tetovaní. Vyjadrite svoj štýl a postarajte sa o neobvyklý vzhľad vášho smartfónu.

RAD GRAPHICS:

Elegantná kolekcia puzdier v dominantných čiernych a bielych odtieňoch. Tento farebný trend ovládol prehliadkové móla už vtedy, keď Coco Chanel po prvýkrát navrhla svoju čierno-bielu kolekciu. Klasika, ktorá sála z týchto obalov, dodá vášmu telefónu štýl a spoľahlivo doplní váš outfit.

ICON
RAD URBAN SAFARI:

Rad obalov, ktorý každému umožňuje vyniknúť v mestskej džungli. Kolekcia obsahuje grafiku a vzory bohatšie na farby pripomínajúce štýl safari. Je to kombinácia divokej prírody a mestského prostredia. Štýlové puzdrá boli vytvorené pre mužov, ktorí chcú dosiahnuť viac ako ostatní. Vydajte sa do mestskej džungle v módnom outfite doplnenom aj o kolekciu Urban Safari!

ICON