+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

HTC Desire 320 - ochranná fólia na displej MyScreen Protector Crystal Double (27425)

Hodnotenie: 5.0   (3)
Cena: 2,90 €
4,90 €
Dostupnosť > 10 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY

[CZ]

Dopřejte si dvojitou porci ochrany

MyScreen Protector Crystal Double na mobil HTC Desire 320

Přinesli jste si právě teď z obchodu nový HTC Desire 320? Jste nadšeni jasností barev, zářivostí obrazovky či čirostí displeje? Krásný displej bez rýh a škrábanců ovšem rozhodně není zadarmo. O telefon je potřeba se pořádně starat a pečovat. Bez dostatečné pozornosti může už za týden připomínat spíše propletenou pavučinu. Naštěstí tomu můžete předcházet. Fólie na mobil MyScreen Protector Crystal Double dokonale ochrání displej vašeho telefonu. Za všech okolností, za všech podmínek, vždy a všude. Vašemu HTC Desire 320 se už nikdy nic nestane! Jeho displej bude stále jako nový. Tato tvrzená ochranná skla na mobily jsou perfektně uzpůsobená právě vašemu HTC Desire 320. Stačí opatrně přilepit fólii na displej vašeho telefonu a můžete být v klidu. Ochranná fólie je dokonce tak odolná, že se vašemu telefonu nic nestane, ani když vám spadne. Samozřejmě vám to nedoporučujeme, ale už se nemusíte bát ani velkých pádů. Nač tedy riskovat, když můžete mít MyScreen Protector Crystal Double?!


Ako nalepiť ochrannú fóliu? - Pozrite si  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

Zásielkovňa
1 - 2 pracovné dni 3,19 € 4,19 €

123 kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

  Febrónia, 26. marca 2018

  Simoneta, 27. septembra 2016

  Žaneta, 8. októbra 2015

Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.
  • Značka zariadenia: HTC
  • Model zariadenia: Desire 320
  • Výrobca / Séria: MyScreen Protector