Graver Case

Puzdrá na telefóny z tejto kolekcie prinášajú jedinečný trend gravírovaných obalov. Tieto obaly predstavujú jedinečnú kombináciu ochrany, neprekonateľného štýlu a praktických funkcií. Nedovoľte prachu, mechanickým poškodeniam ani pádu zničiť vaše zariadenie. Gravírované obaly poskytnú vášmu zariadeniu ochranu zo zadu aj zo strán. Pre dôkladnú ochranu celého telefónu vám odporúčame nalepiť si na displej ochrannú fóliu alebo sklo. Mobil tak budete mať chránený zo všetkých strán a nemusíte sa obávať, že by sa vám pri bežných činnostiach poškodil.

ŠPECIFIKÁCIA:

Graver Case


Graver Case

VYSOKÁ KVALITA

Púzdro vyrobené z tvrdenej silikónovej gumy, plastovej výstužnej platne, elastickej ochrannej vrstvy z TPU materiálu a štruktúrou laminatu.
Graver Case

PERFEKTNE SEDÍ

Puzdro je vyrobené tak, aby zapasovalo na pre konkrétny model smartfónu, má výrezy na všetkých konektoroch, prekrytia na tlačidlách a výčnelky na silikónových okrajoch.Unikátne gravírovanie vytvára neopakovateľný dizajn, ktorý by ste si sami vymýšľali len ťažko. Pokiaľ nevlastníte gravírovací stroj, je tento kúsok vlastne úplne nenapodobiteľný. Naviac si môžete vybrať z rôznych motívov a farieb. Nie ste teda limitovaní iba jedným štýlom, ktorý by sa vám čoskoro obohral. Kúpte si obalov na svoj mobil viac a striedajte ich podľa nálady, ročného obdobia alebo podľa svojho outfitu. Váš mobil tak zrazu nebude len jeden z mnohých. Vyberte sa kryt na mobil s gravírovaním. Vyberte si originalitu.

Celá kolekcia Graver Case je

12

zaujímavých gravírovaných vzorov.

Graver Case

Gravúry sa vyrábajú na doskách zo

3

rôznych druhov laminátu.


 

 

VZORY:


ZLATÝ
MĚĎ
STRIEBORNÝDIZAJN S GRAVÚROU: